Τριαντάφυλλος κατά Βασάλου: «Λυκοφιλίες, μη μου λέτε για αληθινή φιλία εδώ πέρα»

14:00 - 02/08/2023

Κωνσταντίνος Βασάλος, Βάλια Χατζηθεοδώρου, Ηρακλής Τσουζίνοφ και Φίλιππος Ιωάννου περνούν μαζί τις διακοπές τους.Κωνσταντίνος Βασάλος, Βάλια Χατζηθεοδώρου, Ηρακλής Τσουζίνοφ και Φίλιππος Ιωάννου περνούν μαζί τις διακοπές τους.Ωστόσο, σχολιάζοντας στο Καλοκαίρι Yes τις φωτογραφίες που δημοσιεύει το περιοδικό ΟΚ, οι τόνοι ανέβηκαν λίγο… Αυτό συνέβη συγκεκριμένα, όταν η Φελίσια Τσαλαπάτη σχολίασε το δέσιμο της παρέας, ο Τριαντάφυλλος αντέδρασε άμεσα. «Ναι, δένουνε και κάνουνε λυκοφιλίες. Πολύ ωραία. Έλα μωρέ τώρα, […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τριαντάφυλλος για Βασάλο: «Έλα μωρέ τώρα, πού είναι η αληθινή φιλία εδώ πέρα;»

Οι φωτογραφίες από τις διακοπές του Κωνσταντίνου Βασάλου και της παρέας του, έκαναν τον Τριαντάφυλλο να αντιδράσει στο “Καλοκαίρι Yes” διαφωνώντας με τα σχόλια της ομάδας του για τις φιλίες μεταξύ παικτών από ριάλιτι εκπομπές. Πιο συγκεκριμένα, η πρωινή παρέα του Open παρουσίασε το νέο τεύχος του περιοδικού OK! με τις φωτογραφίες από τον Κωνσταντίνο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Τριαντάφυλλος κατά Βασάλου: «Λυκοφιλίες, μη μου λέτε για αληθινή φιλία εδώ πέρα»

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος, η Βάλια Χατζηθεοδώρου, ο Ηρακλής Τσουζίνοφ και ο Φίλιππος Ιωάννου περνούν μαζί τις διακοπές τους. Σχολιάζοντας στο […] The post Τριαντάφυλλος κατά Βασάλου: «Λυκοφιλίες, μη μου λέτε για αληθινή φιλία εδώ πέρα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»