Βάσια Τριφύλλη: Θεωρώ κακόμοιρους τους άντρες που πέρασαν από τη ζωή μου

10:00 - 20/09/2023

Η Βάσια Τριφύλλη μίλησε στην εκπομπή «MEGA Καλημέρα» και αποτύπωσε τη νοσταλγία της για την τηλεόραση, σχολίασε το «First dates» και αποκάλυψε πόσες φορές την έχουν απατήσει. Ειδικότερα, η ηθοποιός μίλησε για την τηλεόραση και πόσο της έχει λείψει η «δράση» αλλά και για το «Ραντεβού στα τυφλά». «Στην αρχή κατηγορούσα την τηλεόραση, τώρα την αγαπώ. Μου λείπει η δουλειά μου. Θα ήθελα να μου πουν ‘ρε, Τριφύλλη, γιατί είσαι σπίτι σου;’ Ήταν άδικη η τόσο απότομη διακοπή για ‘το Ραντεβού στα τυφλά’, κανένας δεν μου είπε κάτι», είπε αρχικά η Βάσια Τριφύλλη. Η πρώτη παρουσιάστρια του «Ραντεβού στα τυφλά», σχολιάζει το «First dates» και τη Ζενεβιέβ Μαζαρί. «Έχω παιδέψει πολύ κόσμο. Θεωρώ κακόμοιρο

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα