Super League 2: Ο Μακεδονικός που παίζει στη Λέσβο, θα πάει μέσω… Τουρκίας και το ανακοίνωσε με σκηνή από το «Είσαι το ταίρι μου»

05:00 - 30/09/2023

Με ένα εμπνευσμένο βίντεο που έγινε viral, ο Μακεδονικός έφερε στο προσκήνιο τις δυσκολίες στις μετακινήσεις που αντιμετωπίζουν πολλές ομάδες της ελληνικής επαρχίας καθώς προσπαθούν να δώσουν αγώνες για το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Super League 2. Ο Μακεδονικός, λοιπόν, αντιμετωπίζει τη Δευτέρα (2/10) εκτός έδρας τον Αιολικό στη Μυτιλήνη και αναφέρει πως για να φτάσει στη Λέσβο θα πρέπει να πάει πρώτα στην Τουρκία κι έπειτα να περάσει ξανά απέναντι στην Ελλάδα. Την… «οδύσσειά του» την περιέγραψε χρησιμοποιώντας μια επική σκηνή – που έχει μείνει στην ιστορία – από την πετυχημένη τηλεοπτική σειρά του Mega, «Είσαι το ταίρι μου». Πρόκειται για εκείνη την σκηνή που ο Λάζαρος «μπουκάρει»

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα