«Λύγισε» στον αέρα του MEGA η Βάσια Παναγοπούλου για τη Μαίρη Χρονοπούλου

15:00 - 07/10/2023

Στην εκπομπή «Ακόμα δεν είδες τίποτα» βγήκε η Βάσια Παναγοπούλου, προκειμένου να μιλήσει για την Μαίρη Χρονοπούλου. Η ηθοποιός δεν άντεξε και λύγισε, βλέποντας το απόσπασμα της αείμνηστης σταρ από το «Σπίτι με το Mega». «Κοιτάξτε έναν άνθρωπο, ο οποίος όχι μόνο είχε πολύ ωραία φωνή αλλά ερμήνευε πραγματικά ως ηθοποιός τα τραγούδια. Ήταν πολύ σπουδαία. Και η καρδιά και η ψυχή της φαίνονται σε αυτό το απόσπασμα που προβάλλατε. Μια μεγάλη καρδιά. Η Μαίρη μου έλεγε να μην εφησυχάζω ποτέ, ότι είναι μια πολύ σκληρή δουλειά που κανείς δεν αναγνωρίζει ποτέ τίποτα σε κανέναν, μου έλεγε “μην δέσεις τον γάιδαρό σου ποτέ”. Και κάναμε έτσι και τις συζητήσεις πιο γυναικείες», ανέφερε χαρακτ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βάσια Παναγοπούλου: «Έσπασε» στον αέρα του Mega για τη Μαίρη Χρονοπούλου

Στον αέρα της εκπομπής «Ακόμα δεν είδες τίποτα» βγήκε σήμερα η Βάσια Παναγοπούλου, προκειμένου να μιλήσει για την Μαίρη Χρονοπούλου. Η ηθοποιός δεν άντεξε και λύγισε, βλέποντας το απόσπασμα της αείμνηστης σταρ από το «Σπίτι με το Mega».Στον αέρα της εκπομπής «Ακόμα δεν είδες τίποτα» βγήκε σήμερα η Βάσια Παναγοπούλου, προκειμένου να μιλήσει για την Μαίρη Χρονοπούλου. Η ηθοποιός δεν άντεξε και λύγισε, βλέποντας το απόσπασμα της αείμνηστης σταρ από το «Σπίτι με το Mega».«Κοιτάξτε έναν άνθρωπο, ο οποίος όχι μόνο είχε πολύ ωραία φωνή αλλά ερμήνευε πραγματικά ως ηθοποιός τα τραγούδια. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα