Μαρία Κορινθίου για την αποχώρηση από το Πρωινό: Χύνεται πολύ αίμα στις πρωινές εκπομπές, από άποψη παρασκηνίου είναι ο πιο δύσκολος χώρος

15:00 - 12/10/2023

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην Ελένη Τσολάκη και την εκπομπή «Πρωινό Σου Σου» παραχώρησε η Μαρία Κορινθίου. Η ηθοποιός μίλησε για την αποχώρησή της από το Πρωινό του ANT1, αλλά και τον χαμό που είχε γίνει σχετικά με το πρωινό του Star. «Θέλει να κρατάς ισορροπία σε πέντε πράγματα για να μπορείς να διαφυλάξεις την ψυχική σου υγεία και ταυτόχρονα την ταυτότητά σου, την αλήθεια σου, αυτό που πραγματικά είσαι. Η δουλειά μου, η υποκριτική είναι ψυχή. Για να ανοίξεις την καρδιά σου προς τα έξω πρέπει να είσαι εσύ. Νομίζω ότι ο κόσμος δεν ξέρει 100% το «Μαράκι» ανέφερε αρχικά η Μαρία Κορινθίου. «Δεν μπορώ να συνηθίσω το κουτσομπολιό και τα κακά σχόλια. Απλά έχω μάθει να το αντιμετωπίζω. Ο

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα