Κρατερός Κατσούλης: «Αποφασίσαμε με την Κατερίνα ότι αυτό το κομμάτι θα παραμείνει άθικτο»

18:00 - 15/10/2023

Στην εκπομπή «Μαμά-δες» φιλοξενήθηκε σήμερα ο Κρατερός Κατσούλης, ο οποίος έδωσε συνέντευξη στην Τζένη Θεωνά. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε, μεταξύ […] The post Κρατερός Κατσούλης: «Αποφασίσαμε με την Κατερίνα ότι αυτό το κομμάτι θα παραμείνει άθικτο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κρατερός Κατσούλης για Κατερίνα Καραβάτου: «Αποφασίσαμε ότι το κομμάτι των παιδιών θα παραμείνει άθικτο»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Μαμάδες» της ΕΡΤ με την Τζένη Θεωνά ήταν ο Κρατερός Κατσούλης. Ο ηθοποιός και παρουσιαστής μίλησε για την πατρότητα, αλλά και το διαζύγιό του από την παρουσιάστρια Κατερίνα Καραβάτου. Ο Κρατερός Κατσούλης μιλώντας στην εκπομπή της ΕΡΤ «Μαμάδες» με την Τζένη Θεωνά αναφέρθηκε στο διαζύγιο από την Κατερίνα Καραβάτου. «Οι δικοί μου ... Περισσότερα To άρθρο Κρατερός Κατσούλης για Κατερίνα Καραβάτου: «Αποφασίσαμε ότι το κομμάτι των παιδιών θα παραμείνει άθικτο» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»