«Χείμαρρος» η Δάφνη Λαμπρόγιαννη: «Έχω κακοποιηθεί πάρα πολλές φορές, το έχω πληρώσει με την υγεία μου»

16:00 - 21/10/2023

Την Δάφνη Λαμπρόγιαννη φιλοξένησαν, το μεσημέρι του Σαββάτου, η Ναταλία Γερμανού και η Ναταλία Αργυράκη στον καναπέ της εκπομπής «Καλύτερα δε […] The post «Χείμαρρος» η Δάφνη Λαμπρόγιαννη: «Έχω κακοποιηθεί πάρα πολλές φορές, το έχω πληρώσει με την υγεία μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δάφνη Λαμπρόγιαννη: «Έχω κακοποιηθεί πολλές φορές»

«Άρχισα να βλέπω στοιχεία και να αναλογίζομαι τη δική μου ζωή», ανέφερε η Δάφνη Λαμπρόγιαννη μιλώντας για τα περιστατικά κακοποίησης που έχει βιώσει η ίδια αμέσως μετά την έκρηξη του metoo στην Ελλάδα.

Διαβάστε το στο tovima

Σοκάρει η Δάφνη Λαμπρόγιαννη: «Έχω κακοποιηθεί πάρα πολλές φορές, το έχω πληρώσει με την υγεία μου»

Η Δάφνη Λαμπρόγιαννη το Σάββατο 21/10 βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Καλύτερα δε γίνεται» και μίλησε για όλα. Μεταξύ άλλων, η αγαπημένη μας ηθοποιός αναφέρθηκε από καρδιάς στο κίνημα metoo και όσες δύσκολες συνεργασίες έχει η ίδια συναντήσει στον καλλιτεχνικό χώρο. «Μεγαλώσαμε μαζί με ανθρώπους που μας άδειασαν πολύ άσχημα και μιλάω για όλες αυτές τις […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Δάφνη Λαμπρόγιαννη: «Έχω κακοποιηθεί πολλές φορές & πολύ σοβαρά»

Δάφνη Λαμπρόγιαννη για #MeToo: «Στο σωματείο υπάρχουν δεκάδες καταγγελίες που δεν ακούστηκαν»

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Δάφνη Λαμπρόγιαννη: Έχω κακοποιηθεί πάρα πολλές φορές, πολύ σοβαρά

Καλεσμένη στην εκπομπή “Καλύτερα δεν γίνεται” βρέθηκε η ηθοποιός Δάφνη Λαμπρόγιαννη,  η οποία δεν δίστασε να μιλήσει για τις δύσκολες συνεργασίες που βίωσε στο παρελθόν, την κακοποίηση που δέχθηκε και το κίνημα #metoo. «Mεγαλώσαμε μαζί με ανθρώπους που μας άδειασαν πολύ άσχημα και μιλάω για όλες αυτές τις ιστορίες που όλοι ακούσαμε στο metoo αλλά […] The post Δάφνη Λαμπρόγιαννη: Έχω κακοποιηθεί πάρα πολλές φορές, πολύ σοβαρά appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Δάφνη Λαμπρόγιαννη: «Έχω κακοποιηθεί πολλές φορές και πολύ σοβαρά, δεν θέλω να μου την πέφτει κανείς»

Η Δάφνη Λαμπρόγιαννη μίλησε για το κίνημα metoo αλλά και για τις δύσκολες συνεργασίες που έχει συναντήσει στον καλλιτεχνικό χώρο. Η ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Καλύτερα δε γίνεται» και ανέφερε: «Μεγαλώσαμε μαζί με ανθρώπους που μας άδειασαν πολύ άσχημα και μιλάω για όλες αυτές τις ιστορίες που όλοι ακούσαμε στο metoo αλλά και όσες […] The post Δάφνη Λαμπρόγιαννη: «Έχω κακοποιηθεί πολλές φορές και πολύ σοβαρά, δεν θέλω να μου την πέφτει κανείς» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»