Γκατούζο: «Καταλαβαίνω την απογοήτευση των οπαδών, πρέπει να σηκώσουμε κεφάλι»

12:46 - 05/11/2023

Γκατούζο: «Καταλαβαίνω την απογοήτευση των οπαδών, πρέπει να σηκώσουμε κεφάλι» 05/11/2023 Η Μαρσέιγ αποδοκιμάστηκε από το κοινό της στο 0-0 με τη Λιλ στο «Βελοντρόμ» για τη Ligue 1. Ο Τζενάρο Γκατούζο έδειξε να αποδέχεται τη δυσαρέσκεια των φιλάθλων, αλλά υπερασπίστηκε τους παίκτες του, λίγες μέρες πριν το παιχνίδι με την ΑΕΚ στην «Opap Arena» (9/11, 22:00). «Είμαι ευχαριστημένος με την προσπάθεια των παικτών μου, αλλά καταλαβαίνω την απογοήτευση του κοινού. Έχω εμπιστοσύνη στην ομάδα μου και θεωρώ πως έχουμε μεγάλα περιθώρια βελτίωσης. Όλοι μας είμαστε καλοπληρωμένοι επαγγελματίες, συνεπώς σέβομαι τους φιλάθλους που πληρώνουν εισιτήριο. Έχω αποδοκιμαστεί

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γκατούζο: «Καταλαβαίνω την απογοήτευση των οπαδών, πρέπει να σηκώσουμε κεφάλι»

Η Μαρσέιγ έμεινε στο 0-0 με τη Λιλ και μετά το τέλος του αγώνα ο Τζενάρο Γκατούζο κλήθηκε να σχολιάσει τις αποδοκιμασίες των οπαδών προς την ομάδα του. Ο Ιταλός προπονητής δεν θέλησε να… κρυφτεί και τόνισε ότι καταλαβαίνει την δυσαρέσκεια που υπάρχει στους φιλάθλους της ομάδας της Μασσαλίας. «Είμαι ευχαριστημένος με την προσπάθεια των […] The post Γκατούζο: «Καταλαβαίνω την απογοήτευση των οπαδών, πρέπει να σηκώσουμε κεφάλι» appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»