Στέφανος Τζουμάκας: «Άναψαν τα αίματα» στο στούντιο του ΣΚΑΙ – «Ξέρω ποιος έχει την εξουσία στη χώρα»

12:37 - 16/11/2023

Άναψαν για τα καλά τα αίματα στο στούντιο του ΣΚΑΪ με το πρώην στέλεχος του ΣΥΡΙΖΑ Στέφανο Τζουμάκα να χαρακτηρίζει αφεντικά της χώρας τους καναλάρχες. Ο Στέφανος Τζουμάκας που αποχώρησε από τον ΣΥΡΙΖΑ είπε ότι τα αφεντικά οι καναλάρχες αυτοί που έχουν τις ομάδες και έχουν το πόπολο και τους οπαδούς. «Θα το λέω γιατί ξέρω ποιος έχει την εξουσία στη χώρα. Γιατί έχω πάει τρεις φορές Στρατοδικείο και δύο φορές φυλακή. Δεν είναι προσωπικό το ζήτημα. Αλλά την εξουσία στη χώρα πρέπει να την έχει η πολιτική ηγεσία». Παρενέβη ο Άκης Παυλόπουλος με τον Στέφανο Τζουμάκα να λέει ότι «ο λαός με έστελνε στην Βουλή και τα αφεντικά πετούσαν έξω όποιον δεν ήταν μαζί τους». Από την άλλη ο Δημήτρης Οικονό

Διαβάστε Περισσότερα στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lamianow.gr

«Θρυλικό» break στην Βαρκελώνη

Λαμία : “Που πήγαν 16.5 εκατομμύρια ευρώ;” – διαχειριστικό έλεγχο για την προηγούμενη δημοτική αρχή ανακοίνωσε ο Πανουργιάς Παπαϊωάννου (Βίντεο)

Βασίλης Γραμμένος για την επίθεση στη Βουλή: «Δεν πρόλαβα να αντιδράσω ούτε να μιλήσω»

Στα ύψη η τιμή των πρώιμων κερασιών από το Φραντζή / Τι λέει ο Πρόεδρος των παραγωγών – BINTEO

Στα ύψη η ενδοοικογενειακή βία στην Εύβοια: Μόνο στη Χαλκίδα σημειώθηκαν 22 περιστατικά – ΒΙΝΤΕΟ

Τσικνής: “Θα έπρεπε να είναι εκτός πινάκων ο Κατσικογιάννης – Μας γυρίζει στα πέτρινα χρόνια η σημερινή διαιτησία”