Ελεονώρα Ζουγανέλη για Νίκο Συρίγο: «Είμαι πολύ ευτυχισμένη και το απολαμβάνω»

01:00 - 22/11/2023

Την Ελεονώρα Ζουγανέλη υποδέχθηκε ο Γρηγόρης Αρναούτογλου στο The 2Night Show. Λίγο μετά τα μεσάνυχτα της Τρίτης (21/11) η δημοφιλής […] The post Ελεονώρα Ζουγανέλη για Νίκο Συρίγο: «Είμαι πολύ ευτυχισμένη και το απολαμβάνω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεωνόρα Ζουγανέλη για Νίκο Συρίγο: Είμαι πολύ ευτυχισμένη αυτή την περίοδο

Στην καρέκλα απέναντι από τον Γρηγόρη Αρναούτογλου κάθισε το βράδυ της Τρίτης (21.11.2023) η Ελεωνόρα Ζουγανέλη. Η γνωστή ερμηνεύτρια μίλησε για όλα, ανάμεσα σ’ αυτά και για τη σχέση της με τον Νίκο Συρίγο. Πολλές στο παρελθόν είχε υπάρξει ευτυχισμένη, αλλά δεν ήξερε πως να διαχειριστεί αυτή την ευτυχία, είπε η Ελεωνόρα Ζουγανέλη στον Γρηγόρη ... Περισσότερα To άρθρο Ελεωνόρα Ζουγανέλη για Νίκο Συρίγο: Είμαι πολύ ευτυχισμένη αυτή την περίοδο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ελεονώρα Ζουγανέλη για Νίκο Συρίγο: «Είμαι πολύ ευτυχισμένη και το απολαμβάνω»

Πολλές φορές στο παρελθόν είχε έρθει η ευτυχία και ή δεν μπορούσα να τη χαρώ, ούτε να τη διαπραγματευτώ. Τώρα αυτό έχει αλλάξει στη ζωή μου", εξομολογείται η γνωστή τραγουδίστρια. Πολλές φορές στο παρελθόν είχε έρθει η ευτυχία και ή δεν μπορούσα να τη χαρώ, ούτε να τη διαπραγματευτώ. Τώρα αυτό έχει αλλάξει στη ζωή μου", εξομολογείται η γνωστή τραγουδίστρια. Την Ελεονώρα Ζουγανέλη υποδέχθηκε ο Γρηγόρης Αρναούτογλου στο The 2Night Show. Λίγο μετά τα μεσάνυχτα της Τρίτης (21/11) η δημοφιλής ερμηνεύτρια άνοιξε την καρδιά της […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»