Μυθικός διάλογος Κασσελάκη με Snik: «Από ποιο κόμμα είσαι φίλε; Δεν σε ξέρω, αλλά φαίνεσαι δυνατός»(Βίντεο)

13:58 - 27/11/2023

Σε κεντρικό δρόμο της Κηφισιάς έπεσαν πρόσωπο με πρόσωπο ο Στέφανος Κασσελάκης με τον Snik και μάλιστα, είχαν ένα μυθικό διάλογο. Κι αυτό διότι ούτε ο γνωστός τράπερ γνώριζε τον Στέφανο Κασσελάκη, αλλά ούτε ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ τον Snik. Η κάμερα του «Πρωινού» του ANT1 παρουσίασε τη συνάντηση αλλά και τον διάλογο που είχε ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ με τον γνωστό τράπερ κατά την συνάντησή τους στην Κηφισιά. […] The post Μυθικός διάλογος Κασσελάκη με Snik: «Από ποιο κόμμα είσαι φίλε; Δεν σε ξέρω, αλλά φαίνεσαι δυνατός»(Βίντεο) appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο empisteutiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συνάντηση Στέφανου Κασσελάκη με Snik: «Από ποιο κόμμα είσαι φίλε;»

Η κάμερα της εκπομπής «Το Πρωινό» κατέγραψε μια τυχαία συνάντηση ανάμεσα στον Στέφανο Κασσελάκη και στο SNIK στην Κηφισιά με τους δυο να συστήνονται και να συνομιλούν μπροστά στην κάμερα του ΑΝΤ1. Snik: Aπό ποιο κόμμα είσαι φίλε; Κασσελάκης: Από το ΣΥΡΙΖΑ Προοδευτική συμμαχία. Snik: Δεν τα ξέρω δεν έχω ψηφίσει ποτέ αλλά καλό σου άρεσε φαίνεσαι καλός δυνατός. Κασσελάκης: Και εσύ έχεις […]Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ empisteutiko.gr

Θεσσαλονίκη: Οδηγοί πιάστηκαν στα χέρια κι έκλεισαν τον δρόμο – Δείτε βίντεο

Αφρικανική σκόνη: Αυξημένη προσέλευση ασθενών στα επείγοντα με βήχα και δύσπνοια – Οι οδηγίες των πνευμονολόγων

Δίωξη για κακούργημα στον Φλώρο – Πήρε προθεσμία για ν’ απολογηθεί την Πέμπτη

Άρειος Πάγος: Εκτός Ευρωεκλογών οι Σπαρτιάτες – Τα 31 κόμματα που πήραν “πράσινο φως”

Ατύχημα στα γυρίσματα της νέας ταινίας του Έντι Μέρφι – Στο νοσοκομείο μέλη του συνεργείου

Κρατείται με εντολή Τασούλα ο βουλευτής Κωνσταντίνος Φλώρος ο οποίος γρονθοκόπησε άλλο βουλευτή