Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης: Τους είπα ότι τα πράγματα που έχω κάνει στην τηλεόραση δεν έχουν πάει καλά

23:00 - 17/12/2023

Με αφορμή την τηλεοπτική του επάνοδο στην μυθοπλασία, ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης βρέθηκε τετ α τετ με τον Τάσο Τρύφωνος το απόγευμα της Κυριακής στην κυπριακή τηλεόραση. Μέσα σε όλα, ο αγαπημένος πρωταγωνιστής μίλησε για τις τηλεοπτικές του συμμετοχές και τον λόγο που πιστεύει ότι δεν πήγε καλά το Λόγω Τιμής. Ειδικότερα, ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης σημείωσε χαρακτηριστικά πως «Με πείραξε που δεν πήγε καλά το Γιούγκερμαν. Θα ήταν υποκριτικό να πω όχι. Βέβαια ήταν μία περίεργη χρονιά συνολικά για τον ΑΝΤ1 γιατί κόπηκε μεγάλο μέρος του προγράμματός του εν μια νυκτί. Μπορεί να μην ήταν η στιγμή, ο ανταγωνισμός να ήταν σκληρός, να μην έπεισα στον κεντρικό ρόλο. Η επιτυχία έχει πολλούς μπαμπάδες

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης: "Τους είπα ότι τα πράγματα που έχω κάνει στην τηλεόραση δεν έχουν πάει καλά"

"Με πείραξε που δεν πήγε καλά το Γιούγκερμαν"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα