Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τρόμαξα όταν η Δανάη ανέλαβε το πρωινό του MEGA»

17:00 - 25/01/2024

Στον καναπέ της εκπομπής «Στούντιο 4» κάθισε το απόγευμα της Πέμπτης (25/1) ο Χρήστος Χατζηπαναγιώτης. Ο γνωστός ηθοποιός συζήτησε με […] The post Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τρόμαξα όταν η Δανάη ανέλαβε το πρωινό του MEGA» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης για Δανάη Μπάρκα: Τρόμαξα λίγο όταν ανέλαβε την πρωινή ζώνη στο Mega

Ο Χρήστος Χατζηπαναγιώτης έδωσε τηλεοπτική συνέντευξη και μεταξύ άλλων σχολίασε την απόφαση της Δανάης Μπάρκα να αναλάβει την πρωινή ζώνη στο Mega. Ο ηθοποιός ήταν καλεσμένος στην εκπομπή «Στούντιο 4» και είπε πως «εγώ τρόμαξα λίγο στην αρχή. Ακόμα και τώρα σκέφτομαι ότι αυτό που κάνει είναι τρομερό, το βρίσκω μεγάλη γενναιότητα. Κάναμε μία κουβέντα, της είπα: κάνε αυτό που νομίζεις, σου έχω εμπιστοσύνη, ξέρω τι καπνό φουμάρεις, βούτα και κολύμπα». «Ξέρεις ότι είναι μία πολύ δύσκολη αρένα. Εσείς το ξέρετε πολύ καλά ότι είναι δύσκολο το πώς θα διαχειριστείς διάφορα θέματα και μάλιστα στην πρωινή ζώνη. Έχεις ένα κανάλι, έχεις ανθρώπους από πίσω σου που λένε τι πρέπει να γίνει, τι πρέπει να

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: "Τρόμαξα όταν η Δανάη ανέλαβε το πρωινό του MEGA"

Τι συμβουλή της έδωσε ο γνωστός ηθοποιός

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»