Ιφιγένεια Τζόλα: Οι εξελίξεις στη Γη της Ελιάς, οι ερωτικές σκηνές και το Νησί

18:00 - 17/02/2024

Στο πλατό της εκπομπής «Ακόμα δεν είδες τίποτα» βρέθηκε σήμερα καλεσμένη η Ιφιγένεια Τζόλα. Η ηθοποιός μίλησε στον Κώστα Τσουρό […] The post Ιφιγένεια Τζόλα: Οι εξελίξεις στη Γη της Ελιάς, οι ερωτικές σκηνές και το Νησί appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιφιγένεια Τζόλα: Οι εξελίξεις στη Γη της Ελιάς – «Έρχονται ανατροπές στη σχέση μου με τον Φίλιππο»

Για το ρόλο της στη Γη της Ελιάς, τις εξελίξεις, αλλά και για την συμμετοχή της στο Νησί, μίλησε η Ιφιγένεια Τζόλα, που βρέθηκε στο πλατό της εκπομπής «Ακόμα δεν είδες τίποτα».Για το ρόλο της στη Γη της Ελιάς, τις εξελίξεις, αλλά και για την συμμετοχή της στο Νησί, μίλησε η Ιφιγένεια Τζόλα, που βρέθηκε στο πλατό της εκπομπής «Ακόμα δεν είδες τίποτα».«Η Βασιλική ήταν μία πολύ συνεσταλμένη κοπέλα που έχει βιώσει και κακοποίηση, αργότερα κατάφερε να σταθεί στα πόδια της, να διεκδικήσει τα όνειρά της […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»