Χρύσα Ρώπα: Ο Τσιμιτσέλης είναι πολύ ξεχωριστή περίπτωση

22:00 - 14/03/2024

Για την συμμετοχή της στη νέα σειρά του Alpha «Η Κατάρα της Τζέλας Δελαφράγκα» μίλησε η ηθοποιός Χρύσα Ρώπα στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» του Alpha το πρωί της Πέμπτης (14/03). Η ηθοποιός αναφέρθηκε στον ρόλο της αλλά και στην εμπειρία της από την τηλεόραση όλα αυτά τα χρόνια. «Στην Κατάρα κάνω μία γυναίκα από την Κάτω Παπαριά, είμαι η κυρία Φουρτουνάκη, η οποία έχει δύο γιους, τον Τέρυ και τον Μανωλιό», ανέφερε αρχικά η Χρύσα Ρώπα. «Ο Τσιμιτσέλης δεν έκανε καριέρα. Δεν το ονομάζεις καριέρα αυτό το πράγμα. Αγάπη, κατάθεση, κόπος, προσπάθειες, ανέβαζε το μέτρο. Ο Γιαννάκης είναι πολύ ξεχωριστή περίπτωση», απάντησε η ηθοποιός σε σχετική ερώτηση για τον νεαρότερο συνάδελφό της. «

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρώπα για Τσιμιτσέλη: Είναι πολύ ξεχωριστή περίπτωση

Η Χρύσα Ρώπα μίλησε για τον ρόλο της στη νέα κωμική σειρά των Ρέππα-Παπαθανασίου, τα χρόνια της στην τηλεόραση, τον Γιάννη Τσιμιτσέλη και τον Λάκη Λαζόπουλο, στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα». Αρχικά, ανέφερε: «Στην "Κατάρα" κάνω μία γυναίκα από την Κάτω Παπαριά, είμαι η κυρία Φουρτουνάκη, η οποία έχει δύο γιους, τον Τέρυ και τον Μανωλιό». Για τη συνεργασία Το άρθρο Ρώπα για Τσιμιτσέλη: Είναι πολύ ξεχωριστή περίπτωση εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα