«Θεοπούλα» για Κασσελάκη: «Μην αναφέρεις το όνομά του, για αχυρανθρώπους δεν θέλω να μιλάω»

13:46 - 07/04/2024

Μια εφ’ όλης της ύλης τηλεοπτική συνέντευξη έδωσε η Έφη Παπαθεοδώρου, το πρωινό του Σαββάτου, στην κάμερα της εκπομπής «Δύο στις 10» και τον δημοσιογράφο Ιορδάνη Παπακυριακού στην ΕΡΤ. Μάλιστα, μέσα σε όλα, η αγαπημένη μας ηθοποιός μίλησε για τα παρασκήνια του θεατρικού χώρου αλλά και για την υποψηφιότητα με τον ΣΥΡΙΖΑ σε παλαιότερες εκλογές. Παράλληλα, αντέδρασε πολύ έντονα προς το πρόσωπο του Στέφανου Κασσελάκη! Πιο συγκεκριμένα, η Έφη Παπαθεοδώρου εξομολογήθηκε πως «δεν ήταν τόσο εύκολα τα πράγματα στον χώρο μας, άμα δεν ήσουν μες στα παρασκήνια. Το έζησα αυτό εγώ μέσα στο πετσί μου. Όχι ότι περιφρονώ τους συναδέλφους αλλά γίνονται ίντριγκες για το ποιος θα πάρει τον ρόλο, πως θα γίνει αυτ

Διαβάστε Περισσότερα στο agrinionews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντέδρασε η «Θεοπούλα» για τον Κασσελάκη: "Για αχυρανθρώπους δεν θέλω να μιλάω" (video)

"Δεν θέλω, μην μου μιλάς για αυτό το άτομο"

Διαβάστε το στο sinidisi.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ agrinionews.gr

Παράπονα για τα χόρτα στη νησίδα- περιορισμένη ορατότητα για τους οδηγούς στο 1ο χλμ της Ε.Ο.Αγρινίου – Θέρμου

Β’ ΕΛΜΕ: μεγάλη αποχή, νίκη Συμμαχίας, ΔΑΚΕ σε ελεύθερη πτώση

Παγκόσμια εβδομάδα ανοσοποίησης – Δράση στο ΚΔΑΠ Κανδήλας

Το 1ο ΕΠΑΛ Μεσολογγίου στις «Μαθηματικές Προ(σ)κλήσεις στον 21ο αιώνα»

«Της άνοιξης και της Λαμπρής» – Κέρδισε τις εντυπώσεις η εκδήλωση του 3ου Δημοτικού Σχολείου Νεάπολης Αγρινίου

Θέρμο: «Έφυγε» ο Λάμπρος Λόης, μια εμβληματική μορφή…