Βανέσα Αδαμοπούλου: «Είμαι δεκτική στο φλερτ, αρκεί να…»

18:48 - 22/04/2024

Η Βανέσα Αδαμοπούλου παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα». Η γνωστή τραγουδίστρια μίλησε μεταξύ άλλων για τη μητρότητα και τον γιο της και το φλερτ. «Υπάρχει ένα κομμάτι φανταστικό στη μητρότητα και στη γονεϊκότητα γενικά, συγκλονιστικό που έχεις μια ψυχή που έχει μπει στη ζωή σου και τη λατρεύεις όσο τίποτα άλλο και από εκεί και πέρα […] The post Βανέσα Αδαμοπούλου: «Είμαι δεκτική στο φλερτ, αρκεί να…» appeared first on InStyle.

Διαβάστε Περισσότερα στο instyle.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Bανέσα Αδαμοπούλου: «Είμαι δεκτική στο φλερτ, αρκεί να μην είναι πολύ χοντροκομμένο»

Αποκαλύψεις έκανε η ηθοποιός Βανέσα Αδαμοπούλου για το ενδεχόμενο επιστροφής της στην τηλεόραση, ενώ αναφέρθηκε με τρυφερά λόγια για τον γιο που μεγαλώνει. «Λατρεύω το γιο μου, δεν μπορώ να είμαι τέλεια μητέρα, ούτε εκείνος τέλειος γιος. Συγκινούμαι πολύ όταν βλέπω το γιο μου να μεγαλώνει και να γίνεται ανεξάρτητος», τόνισε η ηθοποιός Βανέσα Αδαμοπούλου ... Περισσότερα To άρθρο Bανέσα Αδαμοπούλου: «Είμαι δεκτική στο φλερτ, αρκεί να μην είναι πολύ χοντροκομμένο» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ instyle.gr

Η Χιονάτη δεν έχει φύγει από τα πάρκα της Disney παρά τις φήμες

Μαρία Σολωμού: Λέω στον γιο μου να σέβεται τις γυναίκες – Βλέπουμε τι συμβαίνει στον κόσμο

Έκκληση από το Μουσείο Τζέιν Όστεν προς το κοινό – Πώς μπορείτε να βοηθήσετε

Σοφία Αρβανίτη: «Δεν είπαμε ποτέ ότι είμαστε ζευγάρι με τον Μιχάλη Ρακιντζή»

Bella Hadid: Οι γλυκές ευχές στην Gigi για τα γενέθλιά της

Τόλης Βοσκόπουλος: Όταν μοιράστηκε τη θεατρική σκηνή με τη Γεωργία Βασιλειάδου – Σπάνια φωτογραφία