Αντρέα Πίρλο: «Ο πάγκος της Μπαρτσελόνα με περιμένει»

23:52 - 29/03/2020

Μεγάλη αποκάλυψη έκανε ο Αντρέα Πίρλο σε συνομιλία του με τον ένδοξο συμπαίκτη του, Φάμπιο Καναβάρο. Ο Ιταλός «μαέστρος» της στρογγυλής Θεάς, σε διαδικτυακή του συζήτηση με τον άλλοτε συμπαίκτη του στην Εθνική Ιταλίας αποκάλυψε ότι σκοπεύει να ξεκινήσει άμεσα την προπονητική καριέρα. Αναφορικά με τις φήμες που τον θέλουν να αναλαμβάνει την θυγατρική ομάδα της Γιουβέντους, ανέφερε: «Δεν θα πάω, έχω πολλές άλλες προτάσεις» και πρόσθεσε: «Μιλώντας σοβαρά, όμως, έχω ήδη έτοιμο το τεχνικό μου τιμ, γιατί είναι πολύ πιθανό να έρθουν οι πρώτες προτάσεις από το εξωτερικό. Η Μπαρτσελόνα με περιμένει». Κατά πάσα πιθανότητα ήταν κάποιο αστείο του Ιταλού, ωστόσο δεν θα πρέπει να αποκλείουμε τίπτοα «Μπορώ να

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις