Μ. Μπακοδήμου: «Εμένα μου άρεσε και το Power of Love και ας με έχουν σταυρώσει» (βίντεο)

08:41 - 18/05/2020

Η Μαρία Μπακοδήμου, μίλησε για το «Power of Love», όπως τόνισε της άρεσε το ριάλιτι, παρά τα αρνητικά σχόλια που δέχθηκε, ενώ ταυτόχρονα αναφέρθηκε και στα J2US. «Θυμάμαι και αγαπώ πολλές εκπομπές από αυτές που έχω κάνει γιατί κάθε εποχή μου ταίριαζε εκείνη. Θυμάμαι το “Σαν στο σπίτι σας” που το αγαπώ και έχει μεγάλη θέση στην καρδιά μου. Ήταν κάποια χρόνια πολύ χαρούμενα και δημιουργικά. Θυμάμαι το ΦΜ Live που έχω γελάσει πολύ και έχω πάρα πολύ ωραία. Πέρασα πάρα πολύ ωραία στο ταλέντο, το οποίο με συγκινούσε και πάρα πολύ σε σημείο. Όταν έβλεπες δηλαδή νέους ανθρώπους με πολύ ταλέντο να προσπαθούν να διεκδικήσουν χώρο για μένα ήταν πολύ συγκινητικό», ομολόγησε η γνωστή παρουσιάστρια, προσθέτον

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Μπακοδήμου: Μου άρεσε το Power of Love και ας με έχουν σταυρώσει

Στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού, «Καλύτερα δεν γίνεται» βγήκε...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαρία Μπακοδήμου Power of Love: «Μου άρεσε και ας με έχουν σταυρώσει»

Μαρία Μπακοδήμου Power of Love: Η γνωστή παρουσιάστρια μίλησε για την εποχή που που πήρε μέρος στο ερωτικό ριάλιτι τονίζοντας ότι παρά τα αρνητικά σχόλια εκείνη το ευχαριστήθηκε.

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις