Η απολογία του Θεοφάνους για την κριτική στα talent show (VIDEO)

08:09 - 26/05/2020

Για τις κριτικές που έχει ασκήσει σε διάφορα talent show, κάνοντας με τη σειρά του την αυτοκριτική του, μίλησε στον Νίκο Χατζηνικολάου και την εκπομπή "Ενώπιος Ενωπίω", ο Γιώργος Θεοφάνους.  Άλλωστε, ήταν γνωστός από το ξεκίνημά του στην κριτική επιτροπή του X-Factor για τα σκληρά σχόλια προς τους διαγωνιζόμενους. "Όταν πρωτοβγήκα στην τηλεόραση το 2008 δεν είχα καμία αίσθηση της κριτικής μου, αν δεν ξέρεις να διαχειριστείς την τηλεόραση σε έχουν κατασπαράξει και δεν ήξερα καθόλου. Δεν υπάρχει λόγος να πω στο κορίτσι που είναι απέναντι ότι είσαι φάλτσα, θα μπορούσα να πω το είπες φάλτσα. Το έμαθα αυτό στην πορεία, σιγά σιγά μαλάκωσα, αλλά θα μπορούσα να το πω πιο ευγενικά". Δείτε το βίντε

Διαβάστε Περισσότερα στο thestival.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η απολογία του Θεοφάνους για την κριτική στα talent show - ΒΙΝΤΕΟ

Ο Γιώργος Θεοφάνους μίλησε στον Νίκο Χατζηνικολάου και την εκπομπή "Ενώπιος Ενωπίω", για τις κριτικές που έχει ασκήσει σε διάφορα talent show, κάνοντας με τη σειρά του την αυτοκριτική του.

Διαβάστε το στο real.gr

Τροπολογία του ΚΚΕ στην Βουλή για την Λάρκο

Τροπολογία κατέθεσε σήμερα στην Βουλή το Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδος, με την οποία ζητάει από το κράτος να καταργηθεί η εξουσία του ειδικού διαχειριστή, το σύνολο των μετοχών της ΛΑΡΚΟ μεταβιβάζεται στο Ελληνικό Δημόσιο. Αναλυτικά όλη η τροπολογία του ΚΚΕ: ΠΡΟΣ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ – ΠΡΟΣΘΗΚΗ Στο σχέδιο νόμου του Υπουργείου Υγείας: «Κύρωση α) […]

Διαβάστε το στο politik.gr

Τα δάκρυα του Γιώργου Θεοφάνους για την μητέρα του

Καλεσμένος του Νίκου  Χατζηνικολάου στην εκπομπή "Ενώπιος Ενωπίω", ήταν το βράδυ της Δευτέρας  ο Γιώργος  Θεοφάνους, ο οποίος μεταξύ άλλων μίλησε για τη μητέρα του που την έχασε στα 16 του χρόνια. Μάλιστα ο αγαπημένος μουσικοσυνθέτης δεν κατάφερε να συγκρατήσει τα δάκρυα του στην θύμηση της. "Η μητέρα μου ήταν αυτή που με πίστευε. Δεν ήμουν ούτε 16 χρονών όταν έφυγε. Δεν με είχε δει ποτέ. Ακόμα και στο ωδείο, στις απλές συναυλίες που δίναμε, δεν κατάφερε να έρθει. Ήμουν δημοτικό όταν είχε αρρωστήσει. Ήμουν 12 χρονών και θυμάμαι σαν τώρα...

Διαβάστε το στο entertv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thestival.gr

Δ. Νεάπολης – Συκεών: Με 143 μονάδες ενισχύθηκε η Δημοτική Τράπεζα Αίματος

Ένα αφιέρωμα στον δημιουργό Μανώλη Ρασούλη στο Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης

Γιατί δεν πρέπει να τον αφήνετε μόνο του τον σκύλο σας στην ακρογιαλιά

Δωρεάν εξετάσεις για την πρόληψη της οστεοπόρωσης στον Δ. Πυλαίας- Χορτιάτη

H "Μήδεια" του Μποστ έρχεται στο Θέατρο Γης

Μουσικό ταξίδι με την Γλυκερία στο Ωραιόκαστρο