Ποιο είναι το αγαπημένο ζευγάρι στις “Άγριες Μέλισσες” για την Κάτια Δανδουλάκη;

15:27 - 31/05/2020

Την Κάτια Δανδουλάκη είδαμε στο πλατό της ενημερωτικής εκπομπής του ΑΝΤ1, “Πρωινοί Τύποι” την Κυριακή με αφορμή την επιστροφή στις […] The post Ποιο είναι το αγαπημένο ζευγάρι στις “Άγριες Μέλισσες” για την Κάτια Δανδουλάκη; appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ποιο είναι το αγαπημένο ζευγάρι στις Άγριες Μέλισσες για την Κάτια Δανδουλάκη;

Την Κάτια Δανδουλάκη είδαμε στο πλατό της ενημερωτικής εκπομπής του ΑΝΤ1, Πρωινοί Τύποι την Κυριακή με αφορμή την επιστροφή στις Άγριες Μέλισσες. Μια επιστροφή που πια τηρεί όλα τα απαραίτητα μέτρα προστασία από την πανδημία του κορονοϊού.Η αγαπημένη πρωταγωνίστρια του καθημερινού σίριαλ αναφέρθηκε με θέρμη

Διαβάστε το στο madata.gr

Ποιο είναι το αγαπημένο ζευγάρι στις “Άγριες Μέλισσες” για την Κάτια Δανδουλάκη; (vd)

Επέστρεψαν εδώ και λίγο καιρό στους τηλεοπτικούς μας δέκτες οι “Άγριες Μέλισσες” και η Κάτια Δανδουλάκη, πρωταγωνίστρια της σειράς, βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή του ΑΝΤ1. “ Το μήνυμα που προβάλλει η σειρά είναι η ζωή, η αγάπη, ο πόνος, το μίσος, η βία. Τι αισθανόμαστε δηλαδή μέσα μας. Το μήνυμα είναι η ίδια η ζωή. […]

Διαβάστε το στο politik.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση

Πίτσα Παπαδοπούλου: «Δεν αγαπάω τη δουλειά, ακόμα είμαι τρομαγμένη»