Ηλιάνα Παπαγεωργίου «Εγώ δεν αντικαθιστώ κανέναν - Έχω μεγαλώσει με την Ελένη Μενεγάκη» (βίντεο)

09:43 - 05/06/2020

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου σε συνέντευξή της μίλησε για το νέο της επαγγελματικό βήμα, την Ελένη Μενεγάκη αλλά και τον Snik. “Διάδοχος δεν είμαι και πιστεύω ότι καμία ζώνη δεν ανήκει σε κανέναν. Οι ζώνες, οι εκπομπές ανήκουν στους ανθρώπους που μας βλέπουν, μας αγαπούν, μας αγκαλιάζουν με τον καιρό, οπότε δεν είμαι διάδοχος κανενός. Αναλαμβάνω ένα πρότζεκτ καινούριο επειδή κάποιοι άνθρωποι με εμπιστεύτηκαν, δεν αντικαθιστώ κανέναν. Δεν με έχει τρομάξει καθόλου αυτό που λένε ότι η Ηλιάνα Παπαγεωργίου παίρνει τη θέση της Ελένης Μενεγάκη γιατί κανείς δεν παίρνει τη θέση κανενός. Η κυρία Μενεγάκη δεν είναι η κυρία Μενεγάκη είναι η Ελένη. Αυτό το ξέρουμε όλοι, το νιώθουμε, έχω μεγαλώσει μαζί της, έχω περά

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: «Δεν αντικαθιστώ τη Μενεγάκη, έχω μεγαλώσει μαζί της» (Video)

ΕΛΛAΔΑ  Την πρώτη της συνέντευξη για το νέο επαγγελματικό της βήμα στον Alpha παραχώρησε στο “Happy Day” η Ηλιάνα Παπαγεωργίου, απαντώντας σε όσα λέγονται και γράφονται τον τελευταίο καιρό περί αντικατάστασης της Ελένης Μενεγάκη. Το μοντέλο και πρώην κριτής του GNTM τόνισε ότι δε θεωρείται διάδοχος κανενός, καθώς καμιά ζώνη δεν ανήκει σε κανέναν. Αναλαμβάνει, σημείωσε, ένα νέο πρότζεκτ που της εμπιστεύτηκε ο σταθμός. “Διάδοχος δεν είμαι και πιστεύω ότι καμία ζώνη δεν ανήκει σε κανέναν. Οι ζώνες, οι εκπομπές ανήκουν στους ανθρώπους που μας βλέπουν, μας αγαπούν, μας αγκαλιάζουν με τον καιρό, οπότε δεν είμαι διάδοχος κανενός. Αναλαμβάνω ένα πρότζεκτ καινούριο επειδή κάποιοι άνθρωποι με εμπιστεύτηκα

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Παπαγεωργίου: “Δεν είμαι διάδοχος, έχω μεγαλώσει με την Ελένη Μενεγάκη”

Θα πάρει τη θέση της την επόμενη τηλεοπτική σεζόν;

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις