Ελένη Μενεγάκη: Η showbiz την αποχαιρετά μετά το τηλεοπτικό της φινάλε (φωτό)

00:01 - 02/07/2020

Η Ελένη Μενεγάκη, μετά από 30 χρόνια στην ελληνική τηλεόραση, το μεσημέρι της Τετάρτης αποχαιρέτησε το τηλεοπτικό της κοινό. Όπως ήταν αναμενόμενο, φίλοι και κατά καιρούς συνεργάτες θέλησαν να την αποχαιρετήσουν δημόσια μέσω των social media. Φαίη Σκορδά, Σίσσυ Χρηστίδου, Γιώργος Λιάγκας, Γρηγόρης Γκουντάρας, Καίτη Γαρμπή, Γιώργος Τσαλίκης, Πέτρος Κωστόπουλος και Δημήτρης Αλεξάνδρου ήταν μόνο μερικοί από όσους θέλησαν να πουν δυο λόγια για την Ελένη Μενεγάκη.   View this post on Instagram Ήσουν , είσαι και θα είσαι μια και μοναδική ???? @elenimenegaki A post shared by Fay Skorda (@fayskorda) on Jul 1, 2020 at 6:12am PDT   View this post on Instagram Ε

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Μενεγάκη: Η πρώτη της ανάρτηση μετά το τέλος από την τηλεόραση (βίντεο)

Λίγες ώρες μετά το τέλος της τελευταίας εκπομπής της η Ελένη Μενεγάκη έκανε την πρώτη ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. Όλες αυτές τις ημέρες η γνωστή παρουσιάστρια μέτραγε αντίστροφα για το φινάλε χωρίς να κρύβει τη συγκίνηση και τη θλίψη για το μεγάλο κύκλο που κλείνει στη ζωή της. Η βασίλισσα της πρωινής […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ελένη Μενεγάκη:Τα πρώτα λόγια μετά το τέλος της εκπομπής

Μετά το τηλεοπτικό φινάλε της Ελένης Μενεγάκη,πλήθος δημοσιογράφων την περίμεναν έξω από τον σταθμό για τις πρώτες δηλώσεις . Η ίδια ευγενική όπως πάντα είπε πως: Για μένα κλείνει ένας κύκλος. Αν ποτέ αυτό έχει μια συνέχεια, δεν το χω σκεφτεί. Είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που θέλω να πάω λίγο χωρίς πρόγραμμα. Αυτό σημαίνει ελέυθερος Παίρνω δύναμη από τους ανθρώπους που έχω δίπλα μου. Εγώ νιώθω τις καρδιές των ανθρώπων και έχει σημασία πως φεύγω από έναν χώρο αφήνοντας το στίγμα μου πρόσθεσε η παρουσιάστρια. > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Ελένη Μενεγάκη:Τα πρώτα λόγια μετά το τέλος της εκπομπής

Διαβάστε το στο spoilers

Ελένη Μενεγάκη: Η συγκινητική ανάρτηση μία μέρα μετά την τελευταία της εκπομπή

Ένα μεγάλο κεφάλαιο έκλεισε, ένα κεφάλαιο που λέγεται «Ελένη». Μπορεί να αποχαιρέτησε χθες το τηλεοπτικό της κοινό, όμως η ανάρτηση της Ελένης Μενεγάκη σήμερα κάτι έχει να σου πει.  Χάρισε στο τηλεοπτικό της κοινό όμορφες στιγμές, γέλιου, χαράς, συγκίνησης, όμως χθες, Τετάρτη 1η Ιουλίου, ήταν η μέρα που η Ελένη έπρεπε να πει αντίο σ’ […] Το άρθρο Ελένη Μενεγάκη: Η συγκινητική ανάρτηση μία μέρα μετά την τελευταία της εκπομπή εμφανίζεται στο iPop.

Διαβάστε το στο ipop.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις