Ζέτα Μακρυπούλια: Το Ρουκ Ζουκ ήταν ένα όνειρο ζωής

16:56 - 24/09/2020

Η Ζέτα Μακρυπούλια μίλησε στον Γρηγόρη Αρναούτογλου για το Ρουκ Ζουκ, το διαφορετικό καλοκαίρι που πέρασε λόγω πανδημίας αλλά και γιατί την απέρριψαν από γνωστή σειρά.Η Ζέτα Μακρυπούλια ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «The 2night Show» και μίλησε στον Γρηγόρη Αρναούτογλου για το Ρουκ Ζουκ, το οποίο παρουσιάζει στον ΑΝΤ1. Η γνωστή παρουσιάστρια δήλωσε πως ήταν ένα όνειρο ζωής για εκείνη και ότι «αυτό το παιχνίδι το αγαπούσα από μικρή. Το ζητούσα αυτό το παιχνίδι και το έχω συζητήσει με διάφορα κανάλια μέχρι να φτάσουμε εδώ που έγινε». «Είμαι πολύ ευτυχισμένη που έχω το Ρουκ Ζουκ, ειδικά τώρα. Με όλο αυτό το πράγμα που έχει συμβεί, το Ρουκ Ζουκ είναι το φάρμακό μου. Δεν υπάρχει περίπτωση να πάω εκεί

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ζέτα Μακρυπούλια: «Το "Ρουκ Ζουκ" είναι το φάρμακό μου»!

Η Ζέτα Μακρυπούλια άφησε για λίγο το πλατό του «Ρουκ Ζουκ» και βρέθηκε στο πλατό της εκπομπής του Γρηγόρη Αρναούτογλου...

Διαβάστε το στο Zougla

Ζέτα Μακρυπούλια: «Το "Ρουκ Ζουκ" είναι το φάρμακό μου»!

Η Ζέτα Μακρυπούλια άφησε για λίγο το πλατό του «Ρουκ Ζουκ» και βρέθηκε στο πλατό της εκπομπής του Γρηγόρη Αρναούτογλου. Η γνωστή παρουσιάστρια και ηθοποιός...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ζέτα Μακρυπούλια: Αποκάλυψε τον λόγο που έχει χάσει ρόλο

Τι είπε η Ζέτα Μακρυπούλια

Διαβάστε το στο vita.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά

Γάζα: Η Χαμάς δεν παρεμποδίζει τη ροή της ανθρωπιστικής βοήθειας, λένε οι ΗΠΑ

Φθιώτιδα: Προσάραξη πλοίου στον κόλπο της Λαρύμνας - Άνεμοι 5 μποφόρ στην περιοχή

Τουρκία: Ξεκίνησε το συνέδριο του CHP για την επανεκλογή Κιλιτσντάρογλου ή νέου προέδρου