Γιάννης Λουκάκος: Έχω φάει πιάτο στη μούρη από σεφ

15:18 - 05/03/2021

Ο Γιάννης Λουκάκος μίλησε στο «Πρωινό» του ΑΝΤ1 για το «MasterChef», τα περιστατικά βίας στις επαγγελματικές κουζίνες και το επαγγελματικό «γιο» του Λεωνίδα Κουτσόπουλο.Καθώς η μάχη της κατσαρόλας κορυφώνεται στο «MasterChef 5» οι συνεργάτες του «Πρωινού» αναζήτησαν τον Γιάννη Λουκάκο, τον ένα από τους τρεις κριτές των πρώτων σεζόν του μαγειρικού talent show στην χώρα μας, τον οποίον ανέκριναν για το τί κάνει τώρα και τι συμβαίνει στις επαγγελματικές κουζίνες, εκεί που δεν έχουν πρόσβαση οι πελάτες των εστιατορίων. Δεδομένης και της «παύσης» της εστίασης που ισχύει εδώ και πολλές βδομάδες λόγω του lockdown, ο Γιάννης Λουκάκος έχει ρίξει αυτή την εποχή το βάρος του στην άλλη δραστηριότητά του,

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Λουκάκος : Έχω φάει πιάτο στη μούρη από σεφ

«Σε κανένα χώρο δεν είναι ήρεμα τα πράγμα και σε όλους οφείλουν να είναι». Με αυτά τα λόγια ο σεφ Γιάννης Λουκάκος αναφέρθηκε στα περιστατικά κακοποίησης στον χώρο του θεάματος

Διαβάστε το στο in.gr

Γιάννης Λουκάκος: «Μου έτυχε να μου εκσφενδονίσει πιάτο και να το φάω στην μούρη»

Στο Πρωινό και στην Μαίρη Αρώνη μίλησε ο σεφ Γιάννης Λουκάκος για περιστατικά που του έχουν τύχει όσο κι ο […] The post Γιάννης Λουκάκος: «Μου έτυχε να μου εκσφενδονίσει πιάτο και να το φάω στην μούρη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Γιάννης Λουκάκος: Έχει τύχει σεφ να μου εκσφενδονίσει πιάτο στην μούρη

Στο Πρωινό και στην Μαίρη Αρώνη μίλησε ο σεφ Γιάννης Λουκάκος για περιστατικά που του έχουν τύχει σε κουζίνες στο παρελθόν. «Σε κανένα χώρο δεν... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Γιάννης Λουκάκος: Έχει τύχει σεφ να μου εκσφενδονίσει πιάτο στην μούρη

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά