Γιώργος Λιανός: Το μωράκι με τη σύντροφο θα έρθουν στον Άγιο Δομίνικο

14:20 - 29/11/2021

Ο Γιώργος Λιανός βρέθηκε σήμερα στο πλατό του «Love it», φρέσκος από την περιπέτειά του με τον κορονοϊό, και εξήγησε γιατί είχαμε τόσο καιρό να δούμε συνέντευξή του.«Έλα να τριφτείς επάνω μου γιατί έχω πολλά αντισώματα» είπε στην Ιωάννα Μαλέσκου ο Γιώργος Λιανός, κάνοντας θεαματική είσοδο στο πλατό του σημερινού «Love it». «Είχαμε καιρό να σε δούμε εμείς εδώ στο σπίτι μας. Μήπως μας απέφευγες συστηματικά;» ρώτησε με νάζι η παρουσιάστρια, η οποία τον υποδέχτηκε και τον οδήγησε να πάρει θέση δίπλα της στον καναπέ. «Έπρεπε να δω αρχικά αν είστε εμβολιασμένοι – έπρεπε να έχω αποδείξεις- προσωπικά δεδομένα – κατάφερα και τα εξασφάλισα και ήρθα» απάντησε ο παρουσιαστής, ο οποίος τις προηγούμενες ημέρ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Γιώργος Λιανός… μετακομίζει οικογενειακώς στον Άγιο Δομίνικο

Ο παρουσιαστής όταν ξεκινήσει το Survivor θα έχει στο πλευρό του τη σύντροφό του και το μωράκι τους

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Λιανός: Μαζί με τη σύντροφό του, Κωνσταντίνα Καραλέξη και το μωρό τους στον Άγιο Δομίνικο

Βαλίτσες για τον Άγιο Δομίνικο ετοιμάζει ο Γιώργος Λιανός, καθώς όπως έχει γίνει ήδη γνωστό το To άρθρο Γιώργος Λιανός: Μαζί με τη σύντροφό του, Κωνσταντίνα Καραλέξη και το μωρό τους στον Άγιο Δομίνικο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά