Πέγκυ Ζήνα: Μετά το «Αν πας με άλλη θα σου σπάσω το κεφάλι» δεν μου έδινε κανείς τραγούδια

14:48 - 03/12/2021

Μιλώντας στον Νίκο Χατζηνικολάου, η Πέγκυ Ζήνα αποκάλυψε πως το συγκεκριμένο τραγούδι παραλίγο να καταστρέψει την καριέρα της.Ο Νίκος Χατζηνικολάου υποδέχτηκε την Πέγκυ Ζήνα στο «Ενώπιος Ενωπίω» για μια συζήτηση από τα πρώτα βήματά της στο τραγούδι. «Ο πρώτος μου δίσκος δεν ήταν επιλογή μου. Απλά ήμουν 19 ετών και η εταιρεία που βρισκόμουν, ανάλογα με την εμφάνιση μου και το νεαρό της ηλικίας μου, μου έδωσε ένα τραγούδι με σλόγκαν, το “Αν πας με άλλη, θα σου σπάσω το κεφάλι”» θυμήθηκε η ερμηνεύτρια για το πρώτο της σουξέ. Η επιτυχία του τραγουδιού δεν ήρθε χωρίς κόστος. «Την πιο καλή κριτική την έκανε η αξέχαστη Ιφιγένεια Γιαννοπούλου, έλεγε “κρίμα στο κοριτσάκι που την σύστησαν με λάθος τρόπο“

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά