Η Νάνσυ Παραδεισανού «κάρφωσε» τον Τάσο Χαλκιά μετά την ένταση με την Ιωάννα Μαλέσκου

22:26 - 27/12/2021

Ένταση δημιουργήθηκε στον τηλεοπτικό αέρα της εκπομπής Love it ανάμεσα στον Τάσο Χαλκιά και την Ιωάννα Μαλέσκου με αφορμή την καθυστέρηση της έναρξης της συζήτησης των δυο τους. Η αναμονή που είχε ο ηθοποιός για να βγει στον αέρα τον εκνεύρισε και αυτό φάνηκε κατά την έναρξη της εκπομπής. Η δημοσιογράφος Νάνσυ Παραδεισανού, μετά την προβολή του συγκεκριμένου περιστατικού «κάρφωσε» τον Τάσο Χαλκιά με μια ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο twitter όου μεταξύ άλλων τόνισε πως δεν έπρεπε να έχει κάνει κατά το παρελθόν συνέντευξη με τον ηθοποιό. Η Νάνσυ Παραδεισανού αναφέρει στο tweet της: «Όταν εργαζόμουν στο Μακεδονία TV, είχαμε κλείσει συνέντευξη με τον κ. Χαλκιά. Ο καμεραμάν άργησε

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Νάνσυ Παραδεισανού «καρφώνει» τον Τάσο Χαλκιά: Δεν άκουγε την ευγενική μου συγγνώμη και ακύρωσε το γύρισμα

Με ένα tweet η δημοσιογράφος μοιράστηκε τη δική της εμπειρία με τον ηθοποιό όταν εκείνη ήταν στο ξεκίνημα της καριέρας της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Η Νάνσυ Παραδεισανού «κάρφωσε» τον Τάσο Χαλκιά μετά την ένταση με την Ιωάννα Μαλέσκου

Ένταση δημιουργήθηκε στον τηλεοπτικό αέρα της εκπομπής Love it ανάμεσα στον Τάσο Χαλκιά και την Ιωάννα Μαλέσκου με αφορμή την καθυστέρηση της έναρξης της συζήτησης των δυο τους. Η αναμονή που είχε ο ηθοποιός για να βγει στον αέρα τον εκνεύρισε και αυτό φάνηκε κατά την έναρξη της εκπομπής. Η δημοσιογράφος Νάνσυ Παραδεισανού, μετά την […] The post Η Νάνσυ Παραδεισανού «κάρφωσε» τον Τάσο Χαλκιά μετά την ένταση με την Ιωάννα Μαλέσκου appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Η Νάνσυ Παραδεισανού «έδωσε» τον Τάσο Χαλκιά: Δεν άκουγε την ευγενική συγγνώμη μου και ακύρωσε το γύρισμα

Ο εκνευρισμός του φάνηκε στη συζήτηση με την παρουσιάστρια, με εκείνη να προσπαθεί να κρατήσει μια ισορροπία. Η στάση του Τάσου Χαλκιά σχολιάστηκε ποικιλοτρόπως στα social media, με άλλους να παίρνουν το μέρος του κι άλλους το μέρος της Ιωάννας Μαλέσκου. Η Νάνσυ Παραδεισανού, μέσω μιας ανάρτησης στο twitter, γνωστοποίησε πως πριν από χρόνια βίωσε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νάνσυ Παραδεισανού: «Καρφώνει» τον Τάσο Χαλκιά μετά το επεισόδιο με την Ιωάννα Μαλέσκου

Με αφορμή την αντιπαράθεση ανάμεσα στην Ιωάννα Μαλέσκου και τον Τάσο Χαλκιά την Δευτέρα στον “αέρα” του “Love it” η Νάνσυ Παραδεισανού έκανε μια ανάρτηση στο Twitter, μέσω της οποίας μοιράζεται μια εμπειρία που είχε με τον γνωστό ηθοποιό πριν από αρκετά χρόνια. Συγκεκριμένα, η δημοσιογράφος βλέποντας το επεισόδιο της παρουσιάστριας με τον ηθοποιό έγραψε στο Twitter: Η Νάνσυ Παραδεισανού αναφέρει στο tweet της: “Όταν εργαζόμουν στο Μακεδονία TV, είχαμε κλείσει συνέντευξη με τον κ. Χαλκιά. Ο καμεραμάν άργησε 15 λεπτά, δεν άκουγε την ευγενική μου συγγνώμη & ακύρωσε το γύρισμα. Την επόμενη μέρα το ξαναέκλεισε και με έστησε 1 ώρα. Μ@@@@@α μου που έκανα τη συνέντευξη τελικά, αλλά ήμουν μικρή”. Ότ

Διαβάστε το στο pronews.gr

Η αντίδραση του γιου του Τάσου Χαλκιά για το περιστατικό με τη Μαλέσκου

Η ένταση που κράτησε για αρκετή ώρα το μεσημέρι της Δευτέρας στο πλατό της εκπομπής Love It ανάμεσα στην παρουσιάστρια Ιωάννα Μαλέσκου και τον καλεσμένο της Τάσο Χαλκιά, προκάλεσε και την αντίδραση του γιου του ηθοποιού. Ο Άρης Χαλκιάς μέσω ανάρτησής του στο Instagram εξήγησε ότι ο πατέρας του μετέφερε στον αέρα πράγματα που αρκετοί […] The post Η αντίδραση του γιου του Τάσου Χαλκιά για το περιστατικό με τη Μαλέσκου appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα