Πωλίνα: Ο Μεγακλής Βιντιάδης ήταν η ωραιότερη συμβίωση στη ζωή μου

16:34 - 07/01/2022

«Εννοείται πως με έχουν απατήσει, ότι δίνεις παίρνεις», λέει η Πωλίνα. Η Πωλίνα παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη. Η γνωστή τραγουδίστρια μίλησε για τα προσωπικά της, αλλά και για τις τηλεοπτικές προτάσεις που είχε δεχτεί στο παρελθόν. «Εννοείται πως με έχουν απατήσει, ότι δίνεις παίρνεις. Με πείραξε, αλλά τι να ... Περισσότερα To άρθρο Πωλίνα: Ο Μεγακλής Βιντιάδης ήταν η ωραιότερη συμβίωση στη ζωή μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Βόσσου: «Η Στεφανίδου ήταν η χειρότερη συνεργασία της ζωής μου»

Η Σοφία Βόσσου μέσα από την εκπομπή «Πάμε Δανάη» έκανε μία αναδρομή στην καριέρα της και μίλησε για συνεργασίες του παρελθόντος. Η Σοφία Βόσσου αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στον χωρισμό της από τον Ανδρέα Μικρούτσικο. «Ο χωρισμός ήταν δύσκολος και για τους δύο» είπε αναφερόμενη στον γνωστό παρουσιαστή. Σοφία Βόσσου: Τι δήλωσε για την συνεργασία της […] The post Σοφία Βόσσου: «Η Στεφανίδου ήταν η χειρότερη συνεργασία της ζωής μου» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Σοφία Βόσσου: “H Στεφανίδου ήταν η χειρότερη συνεργασία της ζωής μου”

Η Σοφία Βόσσου μίλησε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και έκανε έκανε μία αναδρομή στις καθοριστικές στιγμές της ζωής της.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι