Άρης Μακρής: «Έχω κάνει σεξ σε κατάστρωμα πλοίου»

09:36 - 11/01/2022

Συνέντευξη στην κάμερα του MEGA Καλημέρα παραχώρησε ο Άρης Μακρής το πρωινό της Τρίτης. Ο νεαρός τραγουδιστής μίλησε για τις […] The post Άρης Μακρής: «Έχω κάνει σεξ σε κατάστρωμα πλοίου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άρης Μακρής – Το πιο περίεργο μέρος που έχω κάνει σεξ είναι το κατάστρωμα πλοίου

Ο Άρης Μακρής αναφέρθηκε στις οικονομικές δυσκολίες που έχει αντιμετωπίσει

Διαβάστε το στο in.gr

Άρης Μακρής: Έχω κάνει σεξ σε κατάστρωμα πλοίου

O Άρης Μακρής σημείωσε χαρακτηριστικά πως «έχω περάσει πολλές φορές δύσκολα οικονομικά αλλά δεν είχα ποτέ θέμα με το να ζω με τα λιγότερα. Να φάω δηλαδή μια μέρα ψωμί και τυρί. Είμαι ένας άνθρωπος που δεν αγχώνομαι ποτέ, είμαι πολύ χαλαρός και ότι παρουσιάζεται το αντιμετωπίζω με πλήρη ηρεμία». «Έχω σκεφτεί τη δημιουργία οικογένειας […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άρης Μακρής: «Έχω συνευρεθεί ερωτικά σε… κατάστρωμα πλοίου»

Ο Άρης Μακρής παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και την Ελένη Ευσταθίου και ήταν ιδιαίτερα To άρθρο Άρης Μακρής: «Έχω συνευρεθεί ερωτικά σε… κατάστρωμα πλοίου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Άρης Μακρής: «Έχω συνευρεθεί ερωτικά σε κατάστρωμα πλοίου»

Άρης Μακρής: «Έχω σκεφτεί τη δημιουργία οικογένειας αλλά όχι σε πολύ σοβαρό στάδιο, αρχικά θέλεις και τον κατάλληλο άνθρωπο για να το κάνεις».

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»