Γιώργος Αμούτζας: Η ακρόαση για τον «Σασμό» και η πρώτη επαφή με τον «Νικηφόρο»

11:04 - 18/01/2022

Ο Γιώργος Αμούτζας μίλησε στον Γρηγόρη Αρναούτογλου για το «μοιραίο» τηλεφώνημα που επισφράγισε την συμμετοχή του στον «Σασμό».Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε το βράδυ της Δευτέρας 17 Ιανουαρίου τον Γιώργο Αμούτζα στο πλατό του «The 2Night Show» για να μιλήσουν για τον «Σασμό», την μεγάλη τηλεοπτική επιτυχία της φετινής σεζόν που έκανε γνωστό στο πανελλήνιο το όνομα του ηθοποιού. Μιλώντας για το πως «πήρε» τη δουλειά, ο Γιώργος Αμούτζας περιέγραψε τη στιγμή που δέχτηκε το «μοιραίο» τηλεφώνημα. «Ήμουν στα γυρίσματα μιας υπέροχης δουλειάς που έκανα για την ΕΡΤ και αυτόν τον πολυαγαπημένο μου καλλιτέχνη και εξαιρετικό σκηνοθέτη, τον Μανούσο Μανουσάκη, τον “Βαρδιάνο στα σπόρκα”. Ήμουν εκτός Αθήν

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Γιώργος Αμούτζας από τον «Σασμό» αποκαλύπτει πώς έχασε τον ρόλο στις «Άγριες Μέλισσες»

  Καλεσμένος στο «The 2night Show» ήταν ο Γιώργος Αμούτζας, ο οποίος πρωταγωνιστεί στη σειρά «Σασμός» και μίλησε μεταξύ άλλων για τις «Άγριες Μέλισσες»...

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά