Σωτήρης Καλυβάτσης: «Είδα τη Σοφία Παυλίδου στο πάτωμα και τον Μάνο Παπαγιάννη να κατεβαίνει»

12:08 - 04/03/2022

Ο Μάνος Παπαγιάννης και η Σοφία Παυλίδου θα βρεθούν σε λίγο καιρό στα δικαστήρια, για όσα συνέβησαν στο Θέατρο Χυτήριο […] The post Σωτήρης Καλυβάτσης: «Είδα τη Σοφία Παυλίδου στο πάτωμα και τον Μάνο Παπαγιάννη να κατεβαίνει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σωτήρης Καλυβάτσης: Είδα τη Σοφία Παυλίδου στο πάτωμα και τον Μάνο Παπαγιάννη να κατεβαίνει τις σκάλες

Ήταν ένας από τους πρωταγωνιστές της παράστασης στην οποία σημειώθηκε το περιστατικό βίας ανάμεσα στους δυο ηθοποιούς.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Σωτήρης Καλυβάτσης: Είδα τη Σοφία Παυλίδου στο πεσμένη και τον Μάνο Παπαγιάννη να κατεβαίνει

Στο πλατό της εκπομπής «Πρωινό» βρέθηκε καλεσμένος ο Σωτήρης Καλυβάτσης το μεσημέρι της Παρασκευής (04/03) και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην υπόθεση της Σοφίας Παυλίδου και του Μάνου Παπαγιάννη η οποία αναμένεται να εκδικαστεί σύντομα. Ο ηθοποιός, ο οποίος συμμετείχε στην επίμαχη παράσταση ανέφερε στους παρουσιαστές της πρωινής εκπομπής του Ant1: «Δεν είδα το περιστατικό, είδα το αποτέλεσμα. Έχω πει αυτό που είδα. Ήμασταν στο καμαρίνι με τον Μάνο, είχαν έναν λεκτικό διαπληκτισμό με τη Σοφία, “εκσφενδονίστηκε”, ανέβηκε πάνω κι ακούσαμε ένα μπαμ». «Εγώ όταν έφτασα στον επάνω όροφο, είδα τη Σοφία πεσμένη και τον Μάνο να κατεβαίνει. Τώρα τι έγινε, τι δεν έγινε… Το θέμα είναι ότι η

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ο Σωτήρης Καλυβάτσης περιγράφει: «Είδα τη Σοφία Παυλίδου στο πάτωμα και τον Μάνο Παπαγιάννη να…»

  Καλεσμένος στην εκπομπή «Το πρωινό» ήταν ο  Σωτήρης Καλυβάτσης, ο οποίος αναφέρθηκε μεταξύ άλλων και στην υπόθεση της Σοφίας Παυλίδου με...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σωτήρης Καλυβάτσης: Είδα τη Σοφία Παυλίδου στο πάτωμα και τον Μάνο Παπαγιάννη να κατεβαίνει

«Δεν είδα το περιστατικό, είδα το αποτέλεσμα. Έχω πει αυτό που είδα. Ήμασταν στο καμαρίνι με τον Μάνο, είχαν έναν λεκτικό διαπληκτισμό με τη Σοφία, «εκσφενδονίστηκε», ανέβηκε πάνω, ακούσαμε ένα μπαμ… Εγώ όταν έφτασα στον επάνω όροφο, είδα τη Σοφία πεσμένη και τον Μάνο να κατεβαίνει. Τώρα τι έγινε τι δεν έγινε… Το θέμα είναι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σωτήρης Καλυβάτσης: «Είδα τη Σοφία Παυλίδου στο πάτωμα και τον Μάνο Παπαγιάννη να κατεβαίνει τις σκάλες»

Ο Σωτήρης Καλυβάτσης ήταν ο σημερινός καλεσμένος της εκπομπής “Το πρωινό¨. Ο γνωστός ηθοποιός αναφέρθηκε μεταξύ To άρθρο Σωτήρης Καλυβάτσης: «Είδα τη Σοφία Παυλίδου στο πάτωμα και τον Μάνο Παπαγιάννη να κατεβαίνει τις σκάλες» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

«Είδα τη Σοφία Παυλίδου στο πάτωμα και τον Μάνο Παπαγιάννη να κατεβαίνει»

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Σωτήρης Καλυβάτσης: «Eίδα τη Σοφία Παυλίδου πεσμένη και τον Μάνο Παπαγιάννη να κατεβαίνει»

Σωτήρης Καλυβάτσης: «Εκείνο το περιστατικό δεν το έφερε στη δημοσιότητα η Σοφία Παυλίδου, αλλά ο συμπαραγωγός της παράστασης».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Σωτήρης Καλυβάτσης: "Είδα τη Σοφία Παυλίδου στο πάτωμα και τον Μάνο Παπαγιάννη να κατεβαίνει"

Όλα όσα αποκαλύπτει

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»