Σπύρος Μπιμπίλας: Νομίζω ότι ζω σε ένα καθεστώς που ετοιμάζεται να κάνει λογοκρισία

11:52 - 17/04/2022

Τι λέει ο Σπύρος Μπιμπίλας για Δάφνη Λαμπρόγιαννη και Σπύρο Παπαδόπουλο. Ο Σπύρος Μπιμπίλας μίλησε στην εκπομπή «Open Weekend». Ο ηθοποιός και πρόεδρος του ΣΕΗ απάντησε για τη Δάφνη Λαμπρόγιαννη και τον Σπύρο Παπαδόπουλο, αλλά και τις αντιδράσεις που προκλήθηκαν με το Super Mammy. «Επειδή η Δάφνη είναι ένα πάρα πολύ σοβαρό άτομο, δεν μπορεί ... Περισσότερα To άρθρο Σπύρος Μπιμπίλας: Νομίζω ότι ζω σε ένα καθεστώς που ετοιμάζεται να κάνει λογοκρισία δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Μπιμπίλας: «Νομίζω ότι ζω σε ένα καθεστώς που ετοιμάζεται να κάνει λογοκρισία, σε μια κοινωνία τρόμου» (vid)

«Επειδή η Δάφνη είναι ένα πάρα πολύ σοβαρό άτομο, δεν μπορεί να το έκανε επειδή τρελάθηκε. Από την άλλη, και ο Σπύρος Παπαδόπουλος είναι ένας άνθρωπος που δεν έχει δώσει ποτέ δικαίωμα. Επομένως, μου φαίνεται ότι μάλλον πρόκειται για μια παρεξήγηση που συνέβη μεταξύ τους και καλό θα είναι να διευθετηθεί», είπε αρχικά ο Σπύρος […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μπιμπίλας περί “πολιτικής ορθότητας”: «Νομίζω ότι ζω σε ένα ΚΑΘΕΣΤΩΣ ΤΡΟΜΟΥ που ετοιμάζεται να κάνει λογοκρισία»

Τι λέει ο Σπύρος Μπιμπίλας για Δάφνη Λαμπρόγιαννη και Σπύρο Παπαδόπουλο. Το άρθρο Μπιμπίλας περί “πολιτικής ορθότητας”: «Νομίζω ότι ζω σε ένα ΚΑΘΕΣΤΩΣ ΤΡΟΜΟΥ που ετοιμάζεται να κάνει λογοκρισία» εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι