Νατάσα Καλογρίδη: Κινδύνευσα να πεθάνω 3 φορές, προστάτης μου είναι ο πατέρας μου

10:10 - 25/05/2022

Η κάμερα της εκπομπής «MEGA Καλημέρα» και ο Κώστας Τσουρός συνάντησαν την ηθοποιό Νατάσα Καλογρίδη, η οποία μίλησε για τον αείμνηστο πατέρα της που είναι προστάτης της, αλλά και τις τρεις φορές που κινδύνευσε να φύγει από τη ζωή. Η αγαπημένη ηθοποιός Νατάσα Καλογρίδη, που συμμετέχει στην παράσταση «Η κυρία Κλάιν» στο θέατρο «Αργώ», μίλησε ... Περισσότερα To άρθρο Νατάσα Καλογρίδη: Κινδύνευσα να πεθάνω 3 φορές, προστάτης μου είναι ο πατέρας μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νατάσα Καλογρίδη: «Κινδύνευσα, τρεις φορές μπορεί να μην υπήρχα στη ζωή»

Συνέντευξη στο "Mega Καλημέρα” και τον Κώστα Τσουρό παραχώρησε η Νατάσα Καλογρίδη και μεταξύ όσων είπε αναφέρθηκε στη σχέση της με τον Αλέξανδρο Λυκουρέζο, αλλά και τις τρεις φορές που κινδύνευσε η ζωή της.Συνέντευξη στο "Mega Καλημέρα” και τον Κώστα Τσουρό παραχώρησε η Νατάσα Καλογρίδη και μεταξύ όσων είπε αναφέρθηκε στη σχέση της με τον Αλέξανδρο Λυκουρέζο, αλλά και τις τρεις φορές που κινδύνευσε η ζωή της.«Ο θάνατος του πατέρα μου με στιγμάτισε πάρα πολύ, του είχα τρελή αδυναμία. Όταν το ξεπέρασα άρχισα να συνειδητοποιώ ότι ίσως υπήρχε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νατάσα Καλογρίδη: «Κινδύνευσα τρεις φορές να πεθάνω, μπορεί να μην υπήρχα στη ζωή»

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Νατάσα Καλογρίδη στον Κώστα Τσουρό και την κάμερα της εκπομπής MEGA Καλημέρα το […] The post Νατάσα Καλογρίδη: «Κινδύνευσα τρεις φορές να πεθάνω, μπορεί να μην υπήρχα στη ζωή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Νατάσα Καλογρίδη: "Κινδύνευσα τρεις φορές να πεθάνω, μπορεί να μην υπήρχα στη ζωή"

"Ο θάνατος του πατέρα μου με στιγμάτισε πάρα πολύ"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Νατάσα Καλογρίδη: Οι τρεις φορές που κινδύνευσε η ζωή της και ο προστάτης πατέρας της

Μια άκρως αποκαλυπτική και συγκινητική συνέντευξη παραχώρησε στην εκπομπή Mega Καλημέρα και τον Κώστα Τσουρό η Νατάσα Καλογρίδη, η οποία την τρέχουσα περίοδο πρωταγωνιστεί στην παράσταση «Η Κυρία Κλάιν», στο Θέατρο «ΑΡΓΩ». H 58χρονη ηθοποιός, η οποία είναι ανήσυχο πνεύμα και ξεχωρίζει για το έντονο ταπεραμέντο της, μίλησε για την ψυχανάλυση που έκανε, το θάνατο […] The post Νατάσα Καλογρίδη: Οι τρεις φορές που κινδύνευσε η ζωή της και ο προστάτης πατέρας της appeared first on Koolnews.gr.

Διαβάστε το στο koolnews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι