Η Ντόρα Μακρυγιάννη συγκινεί για τον Πάνο Νάτση: «Δεν μπορώ να δω τις Σέρρες»

13:12 - 25/05/2022

Την Μπέττυ Μαγγίρα συνάντησε η Ντόρα Μακρυγιάννη, το πρωινό της Τετάρτης, στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» στο OPEN. Μέσα […] The post Η Ντόρα Μακρυγιάννη συγκινεί για τον Πάνο Νάτση: «Δεν μπορώ να δω τις Σέρρες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ντόρα Μακρυγιάννη: Συγκινήθηκε με την αναφορά στον Πάνο Νάτση

Η ηθοποιός που πρωταγωνιστεί στην σειρά “Σέρρες” στην οποία ένας εκ των πρωταγωνιστών είναι και ο Πάνος Νάτσης που έφυγε από τη ζωή πριν μερικούς μήνες σε τροχαίο δυστύχημα, αναφέρθηκε στον καλό της φίλο.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ντόρα Μακρυγιάννη: Συγκινεί για τον Πάνο Νάτση – «Δεν μπορώ να δω τις Σέρρες»

Στην πρόσφατη απώλεια του καλού της φίλου, Πάνου Νάτση, αναφέρθηκε η Ντόρα Μακρυγιάννη, η οποία ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» στο OPEN.Στην πρόσφατη απώλεια του καλού της φίλου, Πάνου Νάτση, αναφέρθηκε η Ντόρα Μακρυγιάννη, η οποία ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» στο OPEN.Η Ντόρα Μακρυγιάννη σημείωσε χαρακτηριστικά πως «δεν έχω δει το σίριαλ «Σέρρες» ούτε και νομίζω ότι θα μπορέσω να το δω. Δεν θα μπορέσω να το δω. Δεν θέλω. Και προχθές που […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ντόρα Μακρυγιάννη: Συγκινήθηκε με την αναφορά στον Πάνο Νάτση – «Δε μπορώ ακόμα να δω τις “Σέρρες”»

Καλεσμένη στην εκπομπή “Ποιος είναι πρωινιάτικα” βρέθηκε το πρωί της Πέμπτης 25/5 η Ντόρα Μακρυγιάννη. Η To άρθρο Ντόρα Μακρυγιάννη: Συγκινήθηκε με την αναφορά στον Πάνο Νάτση – «Δε μπορώ ακόμα να δω τις “Σέρρες”» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ντόρα Μακρυγιάννη: "Δεν μπορώ να δω τις Σέρρες"

"Η ζωή είναι απρόβλεπτη και την θεωρούμε πολλές φορές δεδομένη"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»