Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Με το «Κάτι ξαναψήνεται» πήγαμε σε Ασπρόπυργο, Σαλαμίνα, περιοχές που δεν ήξερα ότι υπάρχουν

19:38 - 25/05/2022

Στο πλατό της εκπομπής «Καλό μεσημεράκι» εισέβαλλε η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου το μεσημέρι της Τετάρτης (25/05) και ο Νίκος Μουτσινάς δεν έκρυψε τη χαρά του που αντίκρισε την παρουσιάστρια μετά από τόσο καιρό που είχαν να τα πουν οι δυο τους. Την ερχόμενη Παρασκευή το «Κάτι Ξαναψήνεται» ρίχνει αυλαία για φέτος και η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου δήλωσε πολύ χαρούμενη για το συγκεκριμένο project. «Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί κλείνει αυτή την εβδομάδα μια σεζόν υπέροχη για εμένα. Τελειώνει το “Κάτι Ξαναψήνεται”. Ξεκινήσαμε πολύ δειλά για 70-80 επεισόδια και έγιναν 170» είπε η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου. «Με το “Κάτι ξαναψήνεται” πήγαμε σε Ασπρόπυργο, Σαλαμίνα, περιοχές που δεν ήξερα ότι υπάρχουν», είπε

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: «Με το “Κάτι ξαναψήνεται” πήγαμε σε Ασπρόπυργο, Σαλαμίνα, περιοχές που δεν ήξερα ότι υπάρχουν»

Η παρουσιάστρια αποκάλυψε πως για τη συνέχεια θα ήθελε να κάνει πρωινή εκπομπή

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σπυροπούλου: «Με το "Κάτι ξαναψήνεται" πήγαμε Σαλαμίνα, Ασπρόπυργο, περιοχές που δεν ήξερα καν ότι υπάρχουν» (vid)

Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου μίλησε για την εκπομπή της και τόνισε πως είναι πολύ χαρούμενη που την παρουσιάζει.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Σπυροπούλου: «Με το “Κάτι ξαναψήνεται” πήγαμε σε Ασπρόπυργο, Σαλαμίνα, περιοχές που δεν ήξερα»

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: H παρουσιάστρια μίλησε για το project που παρουσίασε αλλά και τις εμπειρίες που αποκόμισε.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Σπυροπούλου: Πηγαίναμε σε κανονικούς ανθρώπους σε Σαλαμίνα και Ασπρόπυργο, περιοχές που δεν ήξερα ότι υπάρχουν

Αίσθηση προκάλεσαν οι δηλώσεις της Κωνσταντίνας Σπυροπούλου, στην εκπομπή του Νίκου Μουτσινά.Αίσθηση προκάλεσαν οι δηλώσεις της Κωνσταντίνας Σπυροπούλου, στην εκπομπή του Νίκου Μουτσινά.«Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί κλείνει αυτή την εβδομάδα μια σεζόν υπέροχη για εμένα. Τελειώνει το «Κάτι Ξαναψήνεται». Ξεκινήσαμε πολύ δειλά για 70-80 επεισόδια, τα οποία έγιναν 170. Πάρα πολλοί οι άνθρωποι που γνώρισα, 160 διαφορετικοί άνθρωποι. Πολλά έπαθλα και πολλοί νικητές. Ξέρεις πόσα χρήματα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Καλύπτεται η δαπάνη Σύμβουλου Υποστήριξης Αίτησης για το πρόγραμμα «Αλλάζω συσκευή για τις επιχειρήσεις»

Ο διάσημος gamer «Ninja» αποκάλυψε πως έχει καρκίνο

Σασμός: H Νάντια κάνει μία αποκάλυψη στον εισαγγελέα, η οποία ανατρέπει όλα τα δεδομένα

Λίβερπουλ και Γιουνάιτεντ μαζί στην καταπολέμηση της «τοξικότητας» που σχετίζεται με τραγωδίες

Η αφρικανική σκόνη καλύπτει την Αθήνα, πώς θα κινηθεί – Τα τερτίπια της Άνοιξης τις επόμενες ημέρες

2+1 Laptop που αξίζουν της προσοχής σου