Δολοφονία Μακρή: Η Βικτώρια Καρύδα για τον φόβο της και ο θάνατος μάρτυρα (VIDEO)

22:48 - 19/09/2022

«Είμαι πολύ σίγουρη για το ποιος σκότωσε τον άνδρα μου. Δεν έχω καμία αμφιβολία ότι είναι αυτός», δήλωσε στο κεντρικό δελτίο του ΑΝΤ1 η χήρα του Γιάννη Μακρή, Βικτώρια Καρύδα, σχετικά με τον εκτελεστή του άνδρα της, τον οποίο έχει αναγνωρίσει και δικάζεται στο Εφετείο, στη δίκη που άρχισε σήμερα. «Εύχομαι η αστυνομία να κάνει ό,τι καλύτερο μπορεί για αυτόν που έχει πληρώσει», είπε αναφερόμενη στον ηθικό αυτουργό της εκτέλεσης, ενώ απαντώντας σε σχετικό ερώτημα, δήλωσε: «Εννοείται πως φοβάμαι, όλος ο κόσμος πρέπει να φοβάται, αυτό είναι δολοφονία». «Τον παρακολουθούσε για δέκα μέρες. Όταν τον έπιασαν, φαίνεται ότι είναι ο ίδιος», επεσήμανε για τον καταδικασμένο για την εκτέλεση του άνδρα της. Ο

Διαβάστε Περισσότερα στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ grtimes.gr

Η Κοινωνία της Πληροφορίας στο Viber! (VIDEO)

Δήμος Κιλκίς: Δωρεάν στειρώσεις και σήμανση για τα δεσποζόμενα ζώα συντροφιάς

Θ. Κοντογεώργης: Η οικονομική ενίσχυση των πολιτών ζητούμενο της κυβέρνησης στον δύσκολο χειμώνα (VIDEO)

Συγκλονιστικό βίντεο: Η στιγμή της έκρηξης στη γέφυρα της Κριμαίας-Έρευνα για τα αίτια διέταξε ο Πούτιν

Θεσσαλονίκη: Προσπάθησαν να κλέψουν ρούχα από κατάστημα αλλά τους «τσάκωσε» το αντικλεπτικό

Ρωσία: Παγιδευμένο όχημα προκάλεσε την έκρηξη στη γέφυρα–«Οτιδήποτε παράνομο πρέπει να καταστραφεί», λέει το Κίεβο (VIDEO)