Ο Αλ. Κούγιας για τον αείμνηστο Σ. Κόκοτα-Η συγκινητική φωτογραφία και το «αντίο» του γνωστού ποινικολόγου (ΦΩΤΟ)

21:14 - 03/10/2022

Με μια πολύ συγκινητική φωτογραφία από το παρελθόν, από την εποχή που ο γνωστός ποινικολόγος έκανε τα πρώτα του βήματα στο χώρο της δικηγορίας αποφάσισε να «αποχαιρετήσει» τον μεγάλο καλλιτέχνη Σταμάτη Κόκοτα που έφυγε από τη ζωή. Δείτε την ανακοίνωση από το δικηγορικό του γραφείο και τη φωτογραφία ντοκουμέντο. Ρεπορτάζ: Στρατής Λημνιός  Ο Αλέξιος Κούγιας για τον αείμνηστο Σταμάτη Κόκοτα Στα 50 σχεδόν χρόνια της δικηγορικής ζωής μου ήμουν ένας πολύ τυχερός δικηγόρος. Από την πρώτη στιγμή που άρχισα να αποκτώ ονοματεπώνυμο στο λειτούργημά μου, με εμπιστεύτηκαν να τους υπερασπιστώ σε πολύ δύσκολες στιγμές της ζωής τους πολύ διάσημοι και ιδιαίτεροι άνθρωποι. Ένας από αυτούς ήταν και ο αείμνηστος Σ

Διαβάστε Περισσότερα στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ grtimes.gr

Η Κοινωνία της Πληροφορίας στο Viber! (VIDEO)

Δήμος Κιλκίς: Δωρεάν στειρώσεις και σήμανση για τα δεσποζόμενα ζώα συντροφιάς

Θ. Κοντογεώργης: Η οικονομική ενίσχυση των πολιτών ζητούμενο της κυβέρνησης στον δύσκολο χειμώνα (VIDEO)

Συγκλονιστικό βίντεο: Η στιγμή της έκρηξης στη γέφυρα της Κριμαίας-Έρευνα για τα αίτια διέταξε ο Πούτιν

Θεσσαλονίκη: Προσπάθησαν να κλέψουν ρούχα από κατάστημα αλλά τους «τσάκωσε» το αντικλεπτικό

Ρωσία: Παγιδευμένο όχημα προκάλεσε την έκρηξη στη γέφυρα–«Οτιδήποτε παράνομο πρέπει να καταστραφεί», λέει το Κίεβο (VIDEO)