Μαριάννα Τουμασάτου: Θέλω οι ρόλοι ακόμα και στην κακία τους να έχουν αξιοπρέπεια

01:26 - 04/10/2022

Η Μαριάννα Τουμασάτου μίλησε για τη ζωή της και την καλλιτεχνική της πορεία στο The 2Night Show.Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε τη Μαριάννα Τουμασάτου στο The 2Night Show με αφορμή τον ρόλο της στη νέα κωμική σειρά του ΑΝΤ1, «Ποιος Παπαδόπουλος;». Στη σειρά η ηθοποιός υποδύεται την ζάμπλουτη Μελίνα, στον αντίποδα της Ελένης Ουζουνίδου. Η Μαριάννα Τουμασάτου έκλεισε 30 χρόνια στον χώρο της υποκριτικής, μετρώντας πολλές σειρές, κυρίως καθημερινές, στο ενεργητικό της και αμέτρητες θεατρικές παραστάσεις.Στο παρελθόν έχει αρνηθεί να υποδυθεί την «κακιά», «Δεν ήταν αρνητικός -με την έννοια να κάνω την κακιά- γιατί και στη «Γυναίκα χωρίς όνομα» ήταν δηλητήριο. Αλλά θέλω οι ρόλοι, ακόμα και στην κακί

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαριάννα Τουμασάτου: Το «Ποιος Παπαδόπουλος» και το παράπονο του Αρναούτογλου από τον Αλέξανδρο Σταύρου

Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο «The 2Night Show» ήταν η Μαριάννα Τουμασάτου...

Διαβάστε το στο Zougla

Μαριάννα Τουμασάτου: Το «Ποιος Παπαδόπουλος» και το παράπονο του Αρναούτογλου από τον Αλέξανδρο Σταύρου

Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο «The 2Night Show» ήταν η Μαριάννα Τουμασάτου το βράδυ της Δευτέρας. Η αγαπημένη ηθοποιός, που φέτος συμπληρώνει...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαριάννα Τουμασάτου: «Θέλω οι ρόλοι ακόμα και στην κακία τους να έχουν αξιοπρέπεια»

Όσα δήλωσε η Μαριάννα Τουμασάτου στο «The 2night Show».

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά