Η Ιωάννα Παππά «έσπασε» για την μαμά της: «Μιλήσαμε το τελευταίο απόγευμα και μετά ποτέ ξανά»

00:28 - 28/10/2022

Την Ιωάννα Παππά υποδέχθηκε ο Γρηγόρης Αρναούτογλου στο πλατό του The 2night Show τη νύχτα της Πέμπτης με αφορμή τη νέα […] The post Η Ιωάννα Παππά «έσπασε» για την μαμά της: «Μιλήσαμε το τελευταίο απόγευμα και μετά ποτέ ξανά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννα Παππά: «Λύγισε» για την απώλεια της μητέρας της - «Μιλήσαμε πριν μπει στην εντατική και μετά, ποτέ ξανά»

Η ηθοποιός μίλησε για τον 3χρονο γιο της, Αντώνη και τη μητέρα της που έφυγε από τη ζωή από κορωνοϊό

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ιωάννα Παππά: «Μιλήσαμε το τελευταίο απόγευμα και μετά ποτέ ξανά»

«Νομίζω ότι πάντα πονάει και δεν υπάρχουν τρόποι να το αντιμετωπίσεις»

Διαβάστε το στο in.gr

Ιωάννα Παππά: «Έσπασε» μιλώντας για την πρόσφατη απώλεια της μητέρας της – «Μιλήσαμε το απόγευμα και μετά ποτέ ξανά»

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε το βράδυ της Πέμπτης (27/10) στο «The 2Night Show» την Ιωάννα Παππά. Η αγαπημένη ηθοποιός αναφέρθηκε στις αλλαγές, οι οποίες ήρθαν στη ζωή της, τα τελευταία χρόνια. Η Ιωάννα Παππά πριν από τρία χρόνια έγινε μητέρα, κάτι που σχολιάστηκε ποικιλοτρόπως και συγκεκριμένα η ηλικία στην οποία ήρθε η μητρότητα, καθώς έγινε μαμά στην τέταρτη δεκαετία της ζωής της. «Τον πρώτο καιρό μέχρι να αποκτήσεις επαφή με το παιδί λες “τι είναι αυτό;”. Μετά που μεγαλώνει, αρχίζει να περπατάει, να μιλάει, να σου λέει που πονάει. Ο γιος μου βάζει σε τάξη όλο το σπίτι και μας λέει τι να κάνουμε μόλις μπούμε μέσα. Δεν τον έχω βάλει σε διαδικασία να γνωρίσει την δουλειά μου, αλλά

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ιωάννα Παππά για τον θάνατο της μητέρας της από κορωνοϊό : «Μιλήσαμε το τελευταίο απόγευμα και μετά ποτέ ξανά»

Καλεσμένη στην εκπομπή «The 2night show» ήταν  η Ιωάννα Παππά, η οποία συγκινήθηκε μιλώντας για τον θάνατο της μητέρας της από κορωνοϊό. «Έχουν...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ιωάννα Παππά: "Μιλήσαμε το τελευταίο απόγευμα και μετά ποτέ ξανά"

"Νομίζω ότι πάντα πονάει και δεν υπάρχουν τρόποι να το αντιμετωπίσεις"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»