Χριστίνα Πολίτη: O Βασιλιάς Κωνσταντίνος θα μείνει στη μνήμη μου σαν ένας χαμογελαστός άνθρωπος, με έμφυτο star quality κι ακαταμάχητη γοητεία

05:40 - 18/01/2023

Ένα στιγμιότυπο από την συνάντησή της με τον τέως Βασιλιά Κωνσταντίνο θέλησε να μοιραστεί η Χριστίνα Πολίτη, με αφορμή την απώλειά του. Στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, ανέβασε μία φωτογραφία στην οποία βρίσκεται στην Μεγάλη Βρετανία και ποζάρει δίπλα στον τέως Βασιλιά, και συνοδεύεται από ένα μακροσκελές κείμενο. «Κάπου στην εξοχή της Μεγάλης Βρετανίας πριν κάποια χρόνια με τον Μιχάλη Χανδρή, τον Βασίλη Μαυρολέοντα, τον Νικόλα Μαυρολέοντα και τον Βασιλιά Κωνσταντίνο. Στη ζωή μου είχα την τιμή να γνωρίσω υπέροχους ανθρώπους, να αποκτήσω αληθινούς φίλους και να έχω ήδη πίσω μου ένα μεγάλο πολύχρωμο πολυπολιτισμικό μυθιστορηματικό παζλ αξέχαστων στιγμών. O βασιλιάς Κωνσταντίνος

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα