«Έλεος» – Μαρία Σολωμού: Είμαι γ@@@ τα άτομα, αλλά έχω τσακωθεί με δύο καθάρματα, είπε για τις κακοποιητικές συμπεριφορές στο θέατρο

02:30 - 09/02/2023

Ο Ηλίας Ψινάκης και η Αννίτα Πάνια υποδέχθηκαν την Μαρία Σολωμού στο πλατό του ανατρεπτικού late night talk show του Mega και η ηθοποιός παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη που προβλήθηκε λίγο μετά τα μεσάνυχτα της Τετάρτης (8/2). Η εκπομπή άρχισε με τον Ηλία Ψινάκη να σχολιάζει το όνομα του Mente Fuerte, του τράπερ με τον οποίο εικάζεται πως έχει σχέση η διάσημη ηθοποιός. Ο παρουσιαστής την… τρόλαρε με την καλεσμένη του να ξεσπάει σε γέλια, αλλά ούτε επιβεβαίωσε, ούτε και διέψευσε για το αν έχουν σχέση. Η Αννίτα Πάνια, πάντως, ανέφερε πως της φαίνεται ότι βρίσκεται στα καλύτερά της… «Κοίταξε τώρα να τον πούμε σύντροφο… Να αφήσουμε το μυστήριο να πλανάται. Δεν είναι αδιάκρι

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα