Στέφανο Σαρτίνι: Είχαμε σχέση με την Κατρίνα Λάσπα αλλά σήμερα μηδέν επαφή

16:34 - 09/02/2023

Για όλους και όλα μίλησε ο Στέφανο Σαρτίνι στη νέα τηλεοπτική του συνέντευξη! Για την προσωπική του ζωή, την καλλιτεχνική του διαδρομή αλλά και την πρόσφατη απώλεια του αγαπημένου του αδελφού μίλησε ο Στέφανο Σαρτίνι στη συνέντευξη που παραχώρησε στη Μαρία Βλάχου και την κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα, το πρωινό της Πέμπτης, στον Alpha.  ... Περισσότερα To άρθρο Στέφανο Σαρτίνι: Είχαμε σχέση με την Κατρίνα Λάσπα αλλά σήμερα μηδέν επαφή δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Το παραδέχτηκε 25 χρόνια μετά ο Σαρτίνι: “Με την Κατερίνα Λάσπα ήμασταν ζευγάρι, αλλά σήμερα μηδέν επαφή”

Σπάνια τηλεοπτική εμφάνιση έκανε ο Στέφανο Σαρτίνι μιλώντας στην εκπομπή «Super Κατερίνα», όπου αποκάλυψε άγνωστες πτυχές της ζωής του. Ο πασίγνωστος Ιταλός σκηνοθέτης μίλησε για την προσωπική του ζωή, αποκαλύπτοντας: «Δεν ξέρω γιατί δεν παντρεύτηκα. Θέλω παιδάκι αλλά η ζωή έτσι ήρθε. Η καρδιά μου τώρα είναι μόνη, μου λείπει πάρα πολύ ο αδελφός μου. […] The post Το παραδέχτηκε 25 χρόνια μετά ο Σαρτίνι: “Με την Κατερίνα Λάσπα ήμασταν ζευγάρι, αλλά σήμερα μηδέν επαφή” appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Στέφανο Σαρτίνι: Είχαμε σχέση με την Κατερίνα Λάσπα αλλά σήμερα μηδέν επαφή

Ο Στέφανο Σαρτίνι στη συνέντευξη που παραχώρησε στη Μαρία Βλάχου και την κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα, το πρωινό της Πέμπτης, στον Alpha, μίλησε για την προσωπική του ζωή, την καλλιτεχνική του διαδρομή αλλά και την πρόσφατη απώλεια του αγαπημένου του αδελφού. Ο Στέφανο Σαρτίνι στη συνέντευξη που παραχώρησε στη Μαρία Βλάχου και την κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα, το πρωινό της Πέμπτης, στον Alpha, μίλησε για την προσωπική του ζωή, την καλλιτεχνική του διαδρομή αλλά και την πρόσφατη απώλεια του αγαπημένου του αδελφού. “Είναι δύσκολο να απαντήσω εάν αυτή την περίοδο είμαι μόνος μου. Λέμε μισό […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι