Σίσσυ Χρηστίδου: Υπάρχουν και γάμοι που πετυχαίνουν, παιδιά. Όσο περνάνε τα χρόνια και λιγότεροι…

12:14 - 26/03/2023

Η Σίσσυ Χρηστίδου και το πάνελ της εκπομπής της «Χαμογέλα και πάλι», στο MEGA, αναφέρθηκαν στο γάμο με αφορμή το «πείραγμα» του Νίκου Κοκλώνη στην Δέσποινα Βανδή στο τελευταίο live του J2US.Η Σίσσυ Χρηστίδου και το πάνελ της εκπομπής της «Χαμογέλα και πάλι», στο MEGA, αναφέρθηκαν στο γάμο με αφορμή το «πείραγμα» του Νίκου Κοκλώνη στην Δέσποινα Βανδή στο τελευταίο live του J2US.«Το παραμύθι σαν παραμύθι είναι πριν. Μετά ο γάμος έρχεται και γειώνει μία συνθήκη. Αυτό είναι μία αλήθεια. Δε σημαίνει όμως ότι απαξιώνεται ο […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σίσσυ Χρηστίδου: Υπάρχουν και γάμοι που πετυχαίνουν, όσο περνάνε τα χρόνια και λιγότεροι

Μία συζήτηση για τον γάμο άνοιξε στην εκπομπή της Σίσσυς Χρηστίδου «Χαμογέλα και πάλι», με αφορμή το «πείραγμα» του Νίκου Κοκλώνη στη Δέσποινα Βανδή, στο τελευταίο live του J2US. «Το παραμύθι σαν παραμύθι είναι πριν. Μετά ο γάμος έρχεται και γειώνει μία συνθήκη. Αυτό είναι μία αλήθεια. Δε σημαίνει όμως ότι απαξιώνεται ο γάμος, βέβαια, γιατί είναι κάτι ιερό», ανέφερε αρχικά η Σίσσυ Χρηστίδου. «Υπάρχουν και γάμοι που πετυχαίνουν, παιδιά. Όσο περνάνε τα χρόνια και λιγότεροι. Εγώ έχω στο περιβάλλον μου ευτυχισμένες οικογένειες, κάποιους…», πρόσθεσε με νόημα η παρουσιάστρια. «Μέσα στη ζωή είναι όλα. Η Δέσποινα Βανδή επί της ουσίας λέει ότι μια χαρά είναι, δε χρειάζεται να κλείσει η αγάπη με έν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αύριο στο υπουργικό Συμβούλιο ανακοινώνεται η νέα αύξηση στον κατώτατο μισθό

Το σαρδάμ της Δέσποινας Καμπούρη που… διέλυσε το πλατό του «Πάμε Δανάη»

Ο Θεόδωρος Παπαθεοδώρου αντιπρόεδρος στο κόμμα Δημοκράτες

Μαριάντα Πιερίδη: «Μου αρέσει που προκαλεί ενδιαφέρον η προσωπική μου ζωή»

Ολοκληρώνεται σήμερα η συζήτηση επί της πρότασης δυσπιστίας – Θα μιλήσουν ο πρωθυπουργός και οι πολιτικοί αρχηγοί

Σεισμός 3,1 Ρίχτερ βόρεια της Σάμου