Survivor All Star: Σπύρος Μαρτίκας και Νικόλας Αγόρου οι νέοι υποψήφοι

06:16 - 28/03/2023

Η Ελευθερία Ελευθερίου απέκτησε… ανδρική παρέα στη μάχη για την παραμονή στο Survivor All Star. Ο δεύτερος αγώνας ασυλίας ήρθε μαζί με… μια βόμβα! Ο Γιώργος Λιανός ανακοίνωσε στους παίκτες του Survivor All Star πως οι Μπλε δεν είχαν στη διάθεσή τους τον Ηλία Γκότση και τον Γιωρίκα Πιλίδη. Κανείς βέβαια δεν φανταζόταν ότι η… ... Περισσότερα To άρθρο Survivor All Star: Σπύρος Μαρτίκας και Νικόλας Αγόρου οι νέοι υποψήφοι δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor All Star - Σπύρος Μαρτίκας: «Απάτη είσαι Γκότση μου, άνθρακας ο θησαυρός»

«Γκότση μου, νικητή του Survivor, ηγέτη της μπλε ομάδας, έπαιζες φαγωμένος και έδειχνες επιδεικτικά στον κόσμο ότι παίζεις ταπεινά» σχολίασε 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Survivor All Star, Σπύρος Μαρτίκας για Ηλία Γκότση: «Άνθρακας είσαι, απάτη»

Με νέο επεισόδιο επέστρεψε απόψε...

Διαβάστε το στο Zougla

Survivor All Star, Σπύρος Μαρτίκας για Ηλία Γκότση: «Άνθρακας είσαι, απάτη»

Με νέο επεισόδιο επέστρεψε απόψε, Τρίτη 28/3 το Survivor All Star. Μετά την αποβολή του Ηλία Γκότση και του Γιώργου Πιλίδη, αφού παραβίασαν τους κανόνες του παιχνιδιού και αποβλήθηκαν οριστικά, οι παίκτες θέλησε να σχολιάσουν την μεγάλη ανατροπή. Ο Σπύρος Μαρτίκας μιλώντας στην κάμερα είπε χαρακτηριστικά: «Γκότση μου, νικητή του Survivor, ηγέτη της μπλε ομάδας […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Survivor All Star: Μαρτίκας και Ασημακόπουλος μαίνονται κατά του Γκότση μετά την αποβολή

Τόσο ο Ασημακόπουλος, όσο και ο Μαρτίκας μίλησαν εναντίον του Γκότση στο κιου της παραγωγής του Survivor All Star.Ο Σπύρος Μαρτίκας και ο Γιώργος Ασημακόπουλος το τερμάτισαν στα λόγια εναντίον του Ηλία Γκότση για την παράβαση που έκανε στο Survivor All Star. Ο παίκτης της μπλε ομάδας σύμφωνα με όσα καταγγέλθηκαν και η παραγωγή βρήκε αποδεικτικά στοιχεία σχετικά, αποβλήθηκε οριστικά από το Survivor κι αναμένεται να επιστρέψει στην Ελλάδα. Ο Γιώργος Ασημακόπουλος αρχικά είπε: «Γκότση μου, νικητή του Survivor 2018, ηγέτη της Μπλε ομάδας. Νικούσες κι ήσουν φαγωμένος; Ε; Γιατί εμένα έβγαζες υποψήφιο κάθε εβδομάδα και βγήκα πέντε φορές στον τάκο εξαιτίας σου. Με είχες κάνει να νιώθω ψυχολογικά χάλια.

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι