Ελένη Τσολάκη: «Πατάω στα πόδια μου και για πρώτη φορά ξέρω τι θέλω να κάνω»

00:36 - 30/03/2023

Την Ελένη Τσολάκη υποδέχθηκε ο Γρηγόρης Αρναούτογλου, το βράδυ της Τετάρτης, στο πλατό της εκπομπής The 2night Show στον ΑΝΤ1. […] The post Ελένη Τσολάκη: «Πατάω στα πόδια μου και για πρώτη φορά ξέρω τι θέλω να κάνω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Τσολάκη: Θα έκανα με χαρά πρωινό – Πατάω στα πόδια μου και για πρώτη φορά ξέρω τι θέλω να κάνω

Στην παρέα του «The 2Night Show» της Τετάρτης (29/3), καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου βρέθηκε η Ελένη Τσολάκη. Η όμορφη παρουσιάστρια, ραδιοφωνική παραγωγός και blogger, μίλησε για τις μεγάλες αλλαγές που έγιναν στη ζωή της τα τελευταία χρόνια. Ξεκινώντας από τον σύζυγό της Παύλο Πετρουλάκη και την απουσία του από το πλευρό της στις κοσμικές της εμφανίσεις, η παρουσιάστρια ανέφερε: «Θέλει υπομονή, είναι λίγο δύσκολο. Δεν έρχεται να με δει, καθόλου δεν του αρέσει. Μια φορά είχε έρθει στο Slam. Δεν είναι ο άνθρωπος που θέλει να γίνει κομμάτι αυτού του πράγματος και αυτό μου αρέσει πολύ. Αν έπαιρνα το επίθετό του θα ήμουν η Ελένη Πετρουλάκη». Πόσο «open» είναι στο ενδεχόμενο μιας καθημερι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελένη Τσολάκη: «Για πρώτη φορά ξέρω τι θέλω να κάνω»

H Ελένη Τσολάκη το βράδυ της Τετάρτης βρέθηκε καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου, στο πλατό της εκπομπής The 2night Show στον ΑΝΤ1. Η παρουσιάστρια του OPEN μίλησε, μεταξύ άλλων, για το τηλεοπτικό της μέλλον, τη λήξη του συμβολαίου με το OPEN και το επόμενο βήμα στην μικρή οθόνη. «Η δουλειά πάει καλά και θέλω να σε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»