Ιωάννα Τούνη: Στο γυμναστήριο αγκαλιά με τον 3 μηνών γιο της – Βίντεο

11:30 - 01/04/2023

Η Ιωάννα Τούνη, τρείς μήνες μετά τη γέννηση του γιου της, έχει μπει σε καθημερινό πρόγραμμα To άρθρο Ιωάννα Τούνη: Στο γυμναστήριο αγκαλιά με τον 3 μηνών γιο της – Βίντεο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννα Τούνη: Στο γυμναστήριο με τον τριών μηνών «Νουνίτο»

Η Ιωάννα Τούνη προπονείται μαζί με τον τριών μηνών γιο τηςΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ιωάννα Τούνη: Στο γυμναστήριο παρέα με τον 3 μηνών γιο της – Δείτε το βίντεο

Η Ιωάννα Τούνη, δύο μήνες μετά τη γέννηση του γιου της, προσπαθεί να χάσει τα κιλά της εγκυμοσύνης με σωστή διατροφή και γυμναστική. Η γνωστή influencer είναι πλέον μαμά και δεν αποχωρίζεται σχεδόν ποτέ τον γιο της. «Το παιδί το έχω μαζί μου όλη μέρα! Και γυμναστήριο που πήγα, το έχω μαζί μου δίπλα με […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ριάνα: Το γλυκό βίντεο με τον 10 μηνών γιο της

Άλλο ένα βίντεο με τον 10 μηνών γιο της μοιράστηκε η Ριάνα. Η σταρ που κάνει όλο και πιο συχνά αναρτήσεις στο Instagram, το βράδυ του Σαββάτου έκανε μια χιουμοριστική ανάρτηση. Όπως είναι φυσικό, τους τελευταίους μήνες, μοιράζεται με το κοινό της υλικό με τον μικρό, αφού περνάει το μεγαλύτερο μέρος της ημέρας μαζί του. Στο […] The post Ριάνα: Το γλυκό βίντεο με τον 10 μηνών γιο της appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»