Αποκάλυψη Λεβαντόφσκι: «Ο Κλοπ με ρώτησε αν θέλω να πάω στη Λίβερπουλ»

17:36 - 05/04/2023

Αποκάλυψη Λεβαντόφσκι: «Ο Κλοπ με ρώτησε αν θέλω να πάω στη Λίβερπουλ» 05/04/2023 Μετά από μια άκρως επιτυχημένη οκταετία γεμάτη τίτλους και διακρίσεις στην Μπάγερν Μονάχου, ο Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι πήρε την απόφαση το περασμένο καλοκαίρι να αφήσει τη Γερμανία και να αγωνιστεί στο ισπανικό πρωτάθλημα με τη φανέλα της Μπαρτσελόνα. Ο 34χρονος επιθετικός των «μπλαουγκράνα» πραγματοποιεί μία ακόμα εξαιρετική σεζόν στην τεράστια καριέρα του, μετρώντας 27 γκολ και επτά ασίστ σε 34 συμμετοχές με τη φανέλα των Καταλανών σε όλες τις διοργανώσεις. Μιλώντας πρόσφατα σε γερμανικό Μέσο, ο έμπειρος φορ αναφέρθηκε μεταξύ άλλων, στην σχέση του με τον Γιούργκεν Κλοπ, τον οπο

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λεβαντόφσκι: «Ο Κλοπ με ρώτησε αν θέλω να πάω στη Λίβερπουλ»

Ο Πολωνός άσος αποκάλυψε μια συζήτηση που είχε με τον Γιούργκεν Κλοπ στο παρελθόν, με τον Γερμανό τεχνικό να τον ρωτάει αν θέλει να πάει στη Λίβερπουλ.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Λεβαντόφσκι: «Ο Κλοπ με είχε ρωτήσει αν θέλω να πάω στη Λίβερπουλ»

Ο Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι αποκάλυψε κουβέντα που είχε με τον Γιούργκεν Κλοπ το καλοκαίρι του 2017.

Διαβάστε το στο fosonline.gr

Λεβαντόφσκι: «Ο Κλοπ με ρώτησε αν θέλω να πάω στη Λίβερπουλ»

Ο Πολωνός άσος αποκάλυψε μια συζήτηση που είχε με τον Γιούργκεν Κλοπ στο παρελθόν, με τον Γερμανό τεχνικό να τον ρωτάει αν θέλει να πάει στη Λίβερπουλ.

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»