Φιλίνη για Γεωργούλη: «Έχω ερωτηματικά που βγήκαν 20 μέρες πριν τις εκλογές» (video)

12:36 - 21/04/2023

Μετά τη Θεοφανία Παπαθωμά, η οποία στάθηκε στο πλευρό του Αλέξη Γεωργούλη με ανάρτησή της στο Facebook, μια άλλη ηθοποιός, η Ελένη Φιλίνη εξέφρασε τις αμφιβολίες της για την υπόθεση, η οποία βγήκε στη δημοσιότητα «20 μέρες πριν τις εκλογές». Μιλώντας στον Alpha, η ηθοποιός ανέφερε πως «γενικά είμαι ένας άνθρωπος που δεν καταπίνω αμάσητη …

Διαβάστε Περισσότερα στο agriniopress.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Φιλίνη για Γεωργούλη: «Έχω ερωτηματικά που βγήκε η υπόθεση 20 μέρες πριν τις εκλογές – Είμαι άπιστος Θωμάς»

Ελένη Φιλίνη: Μετά τη Θεοφανία Παπαθωμά, η οποία στάθηκε στο πλευρό του Αλέξη Γεωργούλη με ανάρτησή της στο Facebook, η ομότεχνη η Ελένη Φιλίνη εξέφρασε δημόσια τις αμφιβολίες της για την σοκαριστική υπόθεση, η οποία βγήκε στη δημοσιότητα ακριβώς «20 μέρες πριν τις εκλογές». Μιλώντας στον Alpha, η Ελένη Φιλίνη ανέφερε πως «γενικά είμαι ένας […] Το άρθρο Ελένη Φιλίνη για Γεωργούλη: «Έχω ερωτηματικά που βγήκε η υπόθεση 20 μέρες πριν τις εκλογές – Είμαι άπιστος Θωμάς» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Ελένη Φιλίνη: "Έχω ερωτηματικά που βγήκε η υπόθεση 20 μέρες πριν τις εκλογές"

"Είμαι άπιστος Θωμάς... Έχω την καλύτερη γνώμη για τον Αλέξη Γεωργούλη"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ agriniopress.gr

Παναιτώλιο: Έριξαν μπάζα στις αρδευτικές διώρυγες Δ7 και Δ11

Ο Εμπορικός Σύλλογος Αγρινίου καλεί στην απεργιακή συγκέντρωση της 17ης Απριλίου

Ευρωεκλογές 2024: Αυτοί είναι οι 42 υποψήφιοι ευρωβουλευτές της Νέας Δημοκρατίας

Παναιτωλικός: Χωρίς τρεις η αποστολή για Αστέρα

Συνέχισε την κόντρα με Μικρούτσικο ο Light: «Τον γκούγκλαρα αλλά διαπίστωσα ότι ήταν ο Θάνος, ο Ανδρέας δεν έχει επίπεδο» (video)

Μητροπολίτης Δαμασκηνός: «Έχουμε χρέος να αντιστεκόμαστε στην κάθε είδους αδικία»