Θάνος Καλλίρης: Γιατί χώρισα με τη Ναταλία Γερμανού

18:54 - 12/05/2023

Ο Θάνος Καλλίρης μίλησε για τη σχέση του με την παρουσιάστρια Ναταλία Γερμανού.Στο καναπέ του Στούντιο 4 της ΕΡΤ με τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο βρέθηκε ο δημοφιλής τραγουδιστής των 90s Θάνος Καλλίρης και μίλησε για όλα. Μάλιστα, μίλησε και για τη σχέση του με την παρουσιάστρια Ναταλία Γερμανού. Μεταξύ των όσων είπε για την παρουσιάστρια, στάθηκε και στον λόγο για τον οποίο χώρισε μαζί της. «Γενικώς εγώ ήθελα να κάνω οικογένεια, και κατάλαβα π.χ. ότι η Ναταλία δεν ήταν για οικογένεια. Ήθελα παιδιά και δεν ήθελε παιδιά άρα ποιο ήταν το επόμενο step, να πάμε για κάτι άλλο», είπε για τη σχέση του αλλά και το διαζύγιο με τη Νατολία Γερμανού. «Η γιαγιά μου

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θάνος Καλλίρης για τον χωρισμό του με τη Ναταλία Γερμανού: Ήθελα να κάνω οικογένεια ενώ εκείνη όχι

Ο τραγουδιστής Θάνος Καλλίρης έχει μιλήσει αρκετές φορές για το παρελθόν του σε διάφορες συνεντεύξεις του. Μάλιστα, ο γάμος και ο χωρισμός του από τη Ναταλία Γερμανού είναι θέματα που ανέκαθεν ενδιέφεραν τους συνεντευξιαστές του. Ο τραγουδιστής βρέθηκε σήμερα στο πλατό του «Στούντιο 4» με τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο. Αναφερόμενος στον λόγο για τον οποίο χώρισε από την Ναταλία Γερμανού, ο Θάνος Καλλίρης είπε πως «γενικώς εγώ ήθελα να κάνω οικογένεια, εγώ κατάλαβα π.χ. ότι η Ναταλία δεν ήταν για οικογένεια. Ήθελα παιδιά και δεν ήθελε παιδιά, άρα ποιο ήταν το επόμενο step; να πάμε για κάτι άλλο». «Και έγινε στο peak της καριέρας μου, ήθελα να γίνουν και τα δύο. Δεν έχω

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Θάνος Καλλίρης: «Με τη Ναταλία Γερμανού χωρίσαμε γιατί δεν ήθελε παιδιά»

Καλεσμένος στο Στούντιο 4 βρέθηκε ο Θάνος Καλλίρης. Ο γνωστός τραγουδιστής, κάνοντας μια αναδρομή στην πορεία To άρθρο Θάνος Καλλίρης: «Με τη Ναταλία Γερμανού χωρίσαμε γιατί δεν ήθελε παιδιά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Θάνος Καλλίρης: Αποκάλυψε γιατί χώρισε από τη Ναταλία Γερμανού

Ο Θάνος Καλλίρης ήταν καλεσμένος στο “Στούντιο 4” το απόγευμα της Παρασκευής. Ο γνωστός τραγουδιστής αποκάλυψε μεταξύ άλλων γιατί χώρισε από τη Ναταλία Γερμανού. “Ήθελα να κάνω οικογένεια, αλλά κατάλαβα ότι η Ναταλία δεν ήταν για οικογένεια. Ήθελα παιδιά, ενώ δεν ήθελε παιδιά. Οπότε ήταν το επόμενο βήμα ενός λογικού ανθρώπου είναι να πάει σε […] The post Θάνος Καλλίρης: Αποκάλυψε γιατί χώρισε από τη Ναταλία Γερμανού appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά